Szpitalniana Majówka Klubowa Poster

Szpitalna 1 prezentuje : Majówka

Design

19 Kwi 2017   , ,

Lepiej być nie mogło!Szpitalniana Majówka Klubowa Poster

Zbliża się najdłuższy weekend w tym roku, w związku z tym Szpitalna 1 przygotowała nie lada gratkę. Majówka w tym roku stanie pod znakiem bogatego programu muzycznego, a jej zwieńczeniem będzie piknik, podczas którego wspólnie z mieszkańcami zostaną zasadzone drzewa na Kazimierzu.

Szpitalnianą Majówkę Klubową otworzy impreza kolektywu Radar. Tym razem na ich zaproszenie do Krakowa przyjedzie The Exaltics gwarantujący energetyczne wejście w czas odpoczynku od pracy, pełne dźwięków electro i acidu. Warto wspomnieć, że enigmatyczny projekt Roberta Witschakowskiego występuje niezwykle rzadko, maksymalnie sześć razy w roku. Następnego dnia odbędzie się kolejna odsłona imprezy Playmate, a jej głównym gościem będzie rezydent berlińskiego Tresor.Berlin (OFFICIAL) – HGR Hintergrundrauschen. Cykl Playmate jest personifikacją szpitalnianych idei tolerancji dla drugiego człowieka dedykowany każdej osobie o otwartej głowie i duszy.

W niedzielę 30 kwietnia po raz pierwszy do Krakowa zawita Salon Ambientu, inicjatywa Jędrzeja Dondziłło aka Dtekk, stojącego za białostockim  Up To Date Festival. Dzień ten zgodnie z jego przeznaczeniem poświęcamy na odpoczynek i kontemplację muzyki przy łagodnych brzmieniach ambientu. Na Szpitalnej 1 wystąpią Dtekk i New Rome. Pierwszego dnia maja będziemy celebrować otwarcie nowej bramy. Przybyszy przywita odświeżony bar, dobra kawa, leżaki, widok na Kościół Mariacki oraz muzyka grana od południa do wieczora. Noc oddana zostanie w objęcia Morfeusza, gdyż ten nie zaśnie następnego wieczora  dedykowanemu kolejnej odsłonie cyklu „Szpitalna 1 prezentuje”. Wtedy do stolicy Małopolski po raz kolejny powróci Xosar, niezwykle utalentowana producentka grająca muzykę pełną niespodzianek. Zabierze wszystkich w niespokojną, acz emocjonalną podróż przez najodleglejsze galaktyki techno, w których dominują lekko nawiedzone, mroczne i tajemnicze melodie.

Weekend zwieńczy novum w życiu Szpitalnej. Trzeciego maja zamykamy klub i przenosimy się nad Wisłę przy Skwerku na końcu ul. Piekarskiej, by w wiosennych promieniach słonecznych nie tylko poddać regeneracji swoje ciała, ale i duszę miasta. Zaniepokojeni tym co w ostatnim czasie dzieje się w przestrzeni miejskiej z naturą wychodzimy jej na ratunek. Zapraszamy na piknik, podczas którego zasadzimy drzewa i krzewy tak bardzo potrzebne w krajobrazie miasta. Wydarzenie jest otwarte i dedykowane wszystkim mieszkańcom Krakowa, w każdym wieku, o wszelkich zainteresowaniach. Piknik rozpocznie się w godzinach popołudniowych i zakończy się wraz z rozpoczęciem ciszy nocnej. Więcej informacji na temat pikniku, jego programu oraz możliwości posadzenia własnego drzewa lub krzewu znajdziecie tutaj . Piknik jest organizowany przy wsparciu Zarządu Zieleni Miejskiej w Krakowie, dzięki czemu możemy dokładnie odpowiedzieć na zielone potrzeby miasta.

Karnet na Majówkę obejmuje wszystkie wydarzenia, a jego ilość jest ograniczona. Zakupić go można, tak samo jak bilety na pojedyncze wydarzenia przez platformę Going.

Szpitalniana Majówka Klubowa
28.04 WeAreRadar: The Exaltics (Solar One Music) live, Carl Suspect
29.04 Playmate Load Weekend
30.04 Pierwszy Krakowski Salon Ambientu
01.05 Granie w Bramie
02.05 Szpitalna 1 pres: XOSAR live (Gyrocyre, LIES)
03.05 Szpitalniana Majówka Dzień 6: Piknik nad Wisłą, ul.Piekarska

https://www.facebook.com/szpitalna1 logo

, ,