20495713_10214464204348150_1887247380_o

T‑Mobile Nowe Horyzonty

Design, Festiwale, Film

31 Lip 2017   , ,

17 edycja MFF T‑Mobile Nowe Horyzonty rusza już 3. sierpnia 20495713_10214464204348150_1887247380_o

Środek wakacji to dla miłośników dobrego kina czas zakreślony w kalendarzu na czerwono i grubym markerem. Jak co roku spotykają się wtedy we Wrocławiu, gdzie odbywają się kultowe T‑Mobile Nowe Horyzonty. T‑Mobile z dumą partneruje temu wydarzeniu po raz 15. z rzędu.

Wielkie święto fanów kina wykraczającego poza konwencjonalne ramy odbędzie się w tym roku pomiędzy 3. a 13. sierpnia. Wśród pierwszych ogłoszonych punktów tegorocznego programu znajdują się m.in. festiwalowe przeboje prosto z Toronto, Berlina, Sundance i Cannes. W programie organizatorzy przygotowali m.in. zdobywcę złotej palmy w Cannes czyli „The Square” Rubena Östlunda, „Happy End” Michaela Hanekego, „Niemiłość” Andrieja Zwiagincewa, „A Ghost Story” Davida Loweryego, „Na pokuszenie” Sofii Coppoli czy „Fantastyczna kobieta” Sebastiána Lelio.

Kino stanowi ogromną część nie tylko popkultury, ale i kultury w ogóle. Jednoczy pokolenia wokół wspólnych przeżyć i rozważań. Przez 15 lat z ochotą angażuje się w to święto nieprzeciętności, jakim są T‑Mobile Nowe Horyzonty i towarzyszymy festiwalowi oraz jego społeczności realizując tym samym nasze motto – „Life is for sharing”. Wiemy bowiem, że emocje, których od lat dostarcza Festiwal, są w dzisiejszym szybkim świecie czymś nie do przecenienia – mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Komunikacji korporacyjnej w T‑Mobile Polska.

Standardowo obok premierowych seansów, podczas festiwalu odbędą się prestiżowe konkursy, m.in. Międzynarodowy Konkurs Nowe Horyzonty oraz Międzynarodowy Konkurs Filmów o Sztuce. Uczestnicy festiwalu jako film otwarcia zobaczą „Podwójnego kochanka” François Ozona. Z kolei na zakończenie organizatorzy przygotowali specjalny pokaz zdobywcy Grand Prix Festiwalu w Cannes – „120 uderzeń serca” w reżyserii Robina Campillo. Seanse 17. edycji MFF T‑Mobile Nowe Horyzonty będą się odbywały w Kinie Nowe Horyzonty oraz na wrocławskim Rynku.

T‑Mobile Polska, jak co roku, przygotowuje na Placu Solnym kultową już plażę, czyli strefę relaksu, na której uczestnicy będą mogli odpocząć w cieniu parasoli i wśród dobrych brzmień. T‑Mobile Electronic Beats odpowiadać także będzie za line-up muzycznej części Festiwalu, która rozgości się we wrocławskim Arsenale.

Pełny program festiwalu wraz z opisami filmów będzie dostępny już od jutra, 12 lipca, br. na stronie www.nowehoryzonty.pl.
Sprzedaż biletów na poszczególne seanse rusza 19 lipca o 12.00.

T-mobile Nowe Horyzonty

http://www.t-mobile.pl/
https://www.nowehoryzonty.pl/
https://www.facebook.com/MFFNoweHoryzonty/

, ,