intervyu-s-tommy-cash-1

Tommy Cash | Hydrozagadka

Design

4 Kwi 2017   , , ,

7 kwietnia należy do Cash’a.

„Jestem pięknym chłopcem z charyzmą 7-latka i wąsem Salvadora Dalego. Głupkowaty, tandetny i oderwany od rzeczywistości” – tak Cash opisał się w jednym z wywiadów.

TOMM¥ €A$H uważa się za przyszłą gwiazdę światowego rapu. Kolejne produkowane przez niego z dbałością klipy (w tym rozprzestrzeniające się w internecie z prędkością światła „Winaloto”) pokazują, że ma na to całkiem spore szanse.  Nowoczesne elektroniczne brzmienie w połączeniu z postsowiecką stylistyką i mocnym akcentem składają się na fantastycznie dziwną i nieco mroczną kreację artystyczną estońskiego rapera. Jej świeżość w szybkim tempie zyskuje mu rzesze fanów.  Listopadowy, wyprzedany koncert w Cafe Kulturalna pobił wszelkie rekordy, więc tylko kwestią czasu był powrót €A$HA do stolicy, tym razem w ramach cyklu Distorted Club.

Bilety dostępne:
https://goingapp.pl/evt/596645/tomm-ah
https://goout.net/pl/billety/tomm-ash/svy/

Bilety:
I pula: 45PLN – wyprzedana
II pula: 50PLN
w dniu koncertu (jeżeli do tego czasu bilety się nie wyprzedadzą): 55PLN

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy. Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna. Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Otwarcie bram: 20:00
Start: 21:00

https://www.facebook.com/distortedanimalsbooking Discorted animals

, , ,