Travis Rice w Multikinie!

Design

4 Lis 2016   , , Video

TheFourthPhase-21_11-plakat (1)The Fourth Phase powraca do kin – nowa superprodukcja snowboardowa Travisa Rice’a w Multikinie!

W związku z olbrzymim zainteresowaniem pokazami filmu „The Fourth Phase”, które odbyły się 29 września i 3 października, Multikino wspólnie z firmą 9th Plan i Woodpecker MP zapraszają na dodatkowe pokazy nowej superprodukcji snowboardowej Travisa Rice’a pt. „The Fourth Phase”. 21 listopada nie przegap ostatniej szansy by zobaczyć najważniejsze wydarzenie snowboardowe ostatnich lat na wielkim ekranie. Najnowsze dzieło twórców legendarnych już produkcji snowboardowych: „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight” ponownie 21 listopada 20:00 w 13 kinach sieci Multikino.

Połączenie geniuszu Travisa Rice’a i możliwości produkcyjnych Red Bull Media House zaowocowało dziełem,  które zachwyci nie tylko fanów snowboardu. Obłędne krajobrazy, zaangażowanie wspaniałych zawodników ze światowej czołówki (oprócz Travisa Rice’a wystąpili: Mark Landvik, Cam Fitzpatrick, Shin Biyajima, Mikkel Bang, Pat Moore, Eric Jackson, Bode Merrill i Bryan Iguchi) i wręcz kosmiczne techniki realizacyjne sprawiają, że otrzymujemy widowisko, które można porównać jedynie z największymi hollywoodzkimi superprodukcjami.

Travis Rice i jego ekipa tak jak w przypadku „That’s It, That’s All” i „The Art of Flight” podnosi poprzeczkę na kolejne lata dla filmów ekstremalnych. Jeżeli ktoś zna już dokonania Travisa tego filmu nie trzeba mu specjalnie reklamować, a jeżeli ktoś wybiera się na jego film po raz pierwszy niech przygotuje się na naszpikowaną adrenaliną największą przygodę jaką można przeżyć za pośrednictwem dużego ekranu.

Terminy pokazów:

21 listopada (poniedziałek), g. 20:00 – Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kraków, Łódź (Silver Screen), Poznań 51, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Targówek, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Arkady, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.

Ceny Biletów – uwaga! Na pokazy w listopadzie obowiązują nowe, niższe ceny biletów:
Normalny – 32 zł
Ulgowy – 28 zł
Facebook – 28 zł (z kuponem Facebook z aplikacji voucherowej Multikino Polska, tylko w kasie kina)

Bilety już w sprzedaży w kasach kin oraz na: www.multikino.pl

Produkcja: Austria, 2016
Zdjęcia zrealizowane w Polinezji Francuskiej, Japonii, Rosji i USA
czas trwania: 90 min.
Producent: Red Bull Media House
Reżyseria: Jon Klaczkiewicz i Curt Morgan
Muzyka: Kishi Bashi
Technologia: film zrealizowany w 4K, emitowany w 2K zgodnie ze standardem kinowym DCP. Film z polskimi napisami!

Organizator: Multikino S.A., 9th Plan Michał Piłat Sp. j., Woodpecker MP
Partnerzy pokazu: Red Bull Sp. z o.o.
Patroni medialni: Polskie Radio Czwórka, Aktivist, Demotywatory.pl, Extreme Sports Channel, Off.Sport.pl, Freestyle.pl, Co jest Grane 24, Naszemiasto.pl, DlaStudenta.pl, Zero Gravity

, ,