Bulwar[t]_tydzien_5

Tydzień warsztatów i gier, weekend z Montownią!

Design

5 Lip 2016   ,

Piąty tydzień Nowego Bulwar[t]u Sztuki jak zwykle zaczniemy poniedziałkowymi Bulwar[t]_tydzien_5warsztatami dla dzieci.

Tym razem spotkamy się o 12.00 nad Zalewem rozpoczynając cykl „Art & Sience”, który wprowadzi dzieciaki w świat nauki… za pomocą sztuki. Sztuka albo magia będzie też powstawać we wtorek o 18.00 na warsztatach „Szycia na trawie”. Uczestnicy będą uczyć się szycia portfeli z tkanin.W środę i czwartek odbędzie się wydarzenie specjalne! Zachęceni sukcesemgry teatralnej w konwencji escape room, która odbywała się w Łaźni z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, postanowiliśmy stworzyć nową wersję tej zabawy – tym razem w plenerze!

. Startujemy o 17.00! 

W czwartek również piąte spotkanie z cyklu KRAN. Porozmawiamy z Małgorzatą Szymczyk-Karnasiewicz o projekcie „Chcę Mogę Potrafię. Aktywni 60+”, który wykluł się podczas łaźniowych warsztatów „Łaźnioaktywni”. Piątek wyjątkowo bez potańcówki, ale za to… z Teatrem Montownia! Zaczniemy bowiem „Weekend z Montownią”.

W piątek zobaczymy „Quo Vadis”, w sobotę„Trzech muszkieterów”, a w niedzielę teatralne one-man show Rafała Rutkowskiego „Ojciec polski”. Każdy ze spektakli zaczniemy o 20.00.

W niedzielę standardowo – joga o 9.00, „Klasyka na żywo” o 15.00 i „Czytanie na śniadanie” dla dzieci o 11.00.

KATALOG NOWEGO BULWAR[T]U SZTUKI

PROGRAM SPEKTAKLI PLENEROWYCH – SCENA NOCY LETNIEJ

PROGRAM KONCERTÓW – KLASYKA NA ŻYWO

PROGRAM WARSZTATÓWlaznianowalogo

PROGRAM IMPREZ DLA DZIE

,