DJ 69beats na Red Bull Thre3style Final in Santiago fot. Alfred Jürgen Westermeyer - Red Bull Content Pool

Walka o Finał Red Bull 3 style!

Design

17 Sie 2017   , , ,

Kto powalczy o miejsce w światowym finale zawodów djskich Red Bull 3style?

Red Bull 3Style, jedne z najbardziej prestiżowych zawodów djskich na świecie, zbliżają się wielkimi krokami. Od września do października, w 20 krajach na całym świecie odbywać się będą lokalne finały. Lokalni zwycięzcy zmierzą się w globalnym finale na początku 2018 r. Polski reprezentant wyłoniony zostanie podczas lokalnego finału, który odbędzie się 30 września w klubie Niebo w Warszawie.

Zawody Red Bull 3Style to wyjątkowe wydarzenie w świecie klubowym. To globalna platforma, dzięki której najbardziej utalentowani dje mają szansę na zdobycie tytułu Mistrza Świata. Zasady zawodów są proste. Uczestnicy muszą przekonać do siebie nie tylko wymagających sędziów, ale i zgromadzoną publiczność oczekującą dobrej zabawy na wysokim poziomie. Każdy grający ma na to 15 minut, a zagrany set musi składać się z minimalnie trzech różnych gatunków muzycznych. Jury ocenia występ na czterech płaszczyznach: oryginalności, umiejętności, selekcji muzycznej oraz reakcji publiczności.

Zanim jednak uczestnicy zmierzą się w walce o najwyższe wyróżnienie Red Bull 3Style, muszą przejść etap eliminacji krajowych, który startuje już we wrześniu. Ogólnoświatowa podróż Red Bull 3Style w poszukiwaniu najlepszych ma ponad 20 przystanków w Europie, Azji, Pacyfiku oraz obu Amerykach. Red Bull 3Style odwiedzi między innymi Japonię, Meksyk, Filipiny, Tajwan, Czechy czy Włochy. W trakcie zawodów krajowych sędziowie oceniać będą djskie kompetencje uczestników wybranych na podstawie ich zgłoszeń. Na trasie Red Bull 3Style National Final World Tour znajduje się także Polska, gdzie lokalny finał odbędzie się 30 września w warszawskim klubie Niebo. Tego dnia zmierzą się ze sobą: DJ 69Beats, który reprezentował Polskę podczas ostatniego globalnego finału Red Bull 3Style, DJ NOZ, Vice Mistrz Polski Red Bull Thre3Style w 2015, DJ DAAZ, finalista zeszłorocznych krajowych zawodów, DJ Praktyczna Pani, pierwsza kobieta wśród polskich uczestników, DJ Kostek, mistrz Polski DMC 2001, oraz mieszający nowoczesna brzmienia z klasycznymi czarnymi rytmami DJ GAFO.

Ósma edycja zawodów Red Bull 3Style jest tym bardziej wyjątkowa dla naszego kraju, ponieważ po raz pierwszy Polska będzie gospodarzem globalnego finału Red Bull 3Style. Ten będzie miał miejsce w lutym przyszłego roku w Krakowie, w owianej tajemnicą wyjątkowej lokalizacji.

Red Bull 3Style National Final World Tour, 30.09.17 r. 3style
klub Niebo, ul. Nowy Świat 21, Warszawa
Wydarzenie na Facebooku
Więcej informacji na temat zawodów znajduje się na stronie
www.redbull3style.com oraz www.redbull.pl.

, , ,