we_draw_a_promo_photo_2016_1200x800px_rgb

We draw A w trasie.

Design

9 Lis 2016   , , , , ,

„Ghosts” w Cafe Kulturalna.We Draw A poster

We draw A ruszają w trasę promującą ich tegoroczny album zatytułowany „Ghosts”. Będzie to test dla nowych kompozycji, dotychczas zagranych na żywo tylko kilka razy, m.in. w czasie premierowego koncertu w radiowej Trójce i na ALTER STAGE tegorocznego Open’era. Warto wspomnieć, że debiutancka płyta tego wrocławskiego duetu, czyli „Moments” z 2014 r., spotkała się z rewelacyjnym odbiorem prasy i fanów, a zespół zagrał kilkanaście koncertów u boku KAMP!, macierzystej formacji Radka Krzyżanowskiego. Polecamy sprawdzić romantic techno w wersji live.

Cała jesienna trasa będzie właściwie testem dla nowych kompozycji, dotychczas zagranych na żywo tylko kilka razy – w czasie premierowego koncertu w radiowej Trójce, na ALTER STAGE tegorocznego Open’era oraz dodatkowych trzech koncertach w Dreźnie, Wrocławiu i na Ł Festivalu.Od 22 października do 17 grudnia zespół zaprezentuje się w 8 miastach, by na żywo udowodnić jaką siłę ma #romantictechno.

We Draw A to wrocławski duet, który pojawił się na scenie w 2013 roku, wzbudzając zainteresowanie singlem „Tears From The Sun”. Radek Krzyżanowski i Piotr Lewandowski zupełnie naturalnie podeszli do pomysłu wspólnego tworzenia, który przerodził się w pełnoprawny projekt. Po wydaniu dwóch krótkich EP-ek, w listopadzie 2014 ukazał się ich długogrający debiut „Moments”. Płyta spotkała się z rewelacyjnym odbiorem prasy i fanów, a zespół zagrał kilkanaście koncertów u boku KAMP!, macierzystej formacji Radka Krzyżanowskiego. Wiosną 2016 wydali swój drugi album, o którym mówili: „”Ghosts” to w warstwie tekstowej płyta o śmierci (osoby, ale też związku, uczuć), a szczególnie o tych momentach „przed” i „po”.”

Wracając do studia muzycy chcieli w pewien sposób uchwycić ten żywy, improwizowany moment swoich występów, ale jednocześnie założeniem nie było wymyślanie się na nowo. Dlatego „Ghosts” przedstawiamy jako kontynuację wątków rozpoczętych na „Moments”, ale cała reszta ma jednak w sobie tak dużo progresu, że albumowi daleko do stagnacji. Najlepiej sprawdzić to na żywo.

Cafe Kulturalna
Data 12/11/2016
Bilet 25/35 zł
Wydarzenie fb

https://www.facebook.com/WeDrawA Brennnesel Records
https://www.facebook.com/brennnessel 

, , , , ,