unnamed-51

Wianki Kraków | Scena Hard Rock Cafe

Design

11 Cze 2015  

Hard Rock Cafe spróbuje rozruszać publiczność na krakowskim rynku.
unnamed-51

Na Rynku Głównym rock będzie się mieszał z elektro-popem. Zaczniemy po krakowsku – od Kaseciarza ich wizji surf rocka. Jeśli słońce przypraży – na pewno poczujecie się jak w Californii. W rejony psychodeliczne i nowofalowe zabierze nas Bad Light District.

Na ostatniej płycie grają zadziornie i hałaśliwie jak night dotąd Później na scenę wyjdzie zmieniony Krzysztof Zalewski. Wraz ze ścięciem długich włosów odświeżył swoją muzykę – dziś stoją za nim chwytliwe rockowe kawałki, których produkcja i aranżacje stoją na światowym poziomie. Rozgrzani trzygodzinnym dawkowaniem gitar ochłoniemy przy chłodnych dźwiękach elektroniki Króla. Wsłuchajcie się w jego teksty pełne nostalgii i niepewności. UL/KR umarło, ale Król żyje i właśnie wydał nową płytę pod tytułem „Wij”.

Temperatura podkręcą ciągle zaskakujące Pustki, których zeszłoroczne „Safari” jest objawieniem polskiego rocka. Przebojowe numery, niebanalny tekst i znakomita produkcja ze smacznie wkomponowaną elektroniką stanowią o ich sile. Radości nie będzie końca! Notorycznie debiutujące od dekady Muchy zagrają przekrojowo, więc różnorodnie, bo każda z ich płyt ciągnęła w inną stronę. Liczyć można na kilka ostatnich kompozycji, na których zbalansowali zadziorność elektroniką.

Na finał na scenę wyjdzie Brodka, która od „Grandy” jest ikoną polskiego alternatywnego popu. Spodziewajcie się kilku nowych dźwięków z nadchodzącej nowej płyty, ale przede wszystkim bawcie się bez ograniczeń, bo to 5. urodziny Hard Rock Cafe Kraków!

20 czerwca | Sobota
Rynek Głowny | Kraków