temat rezeka

Zaraz się wyda w Temacie vol. 2 | Warszawa

Design

6 Lip 2015   , ,

Zaraz się wyda.

zaraz sie wyda vol 2

Druga edycja autorskiego cyklu imprez dziennikarza radiowej Czwórki i współorganizatora Audioriver Festival. Tym razem Lukasz Napora zaprosił do Tematu Rzeka warszawskiego DJ-a i producenta o pseudonimie Pysh. Jak mówi gospodarz imprezy i autor audycji radiowych Zaraz się wyda: „wybór tego artysty był dla mnie zupełnie naturalny. To bardzo pracowity producent z dziesiątkami wydawnictw na koncie oraz DJ z ponad 10-letnim doświadczeniem.”

Dzięki takim sukcesom, jak choćby zwycięstwo w konkursie na remiks Booka Shade czy wydanie przed rokiem albumu w niemieckiej wytwórni Einmusika Recordings, Pysh znalazł się u progu wielkiej kariery, a to jedno z kryteriów, jakim kieruje się Łukasz Napora, tworząc swoje wydarzenia. „Zarówno do audycji, jak i imprez w Temacie Rzeka, poszukuję artystów, którzy pomimo, że już dużo sobą reprezentują, dla wielu wciąż pozostają nieodkryci. Swoimi działaniami staram się ich promować, ponieważ najzwyczajniej na to zasługują.” – dodaje Napora.

Odkrywaniu artystów służy także trwający od maja konkurs DJ-ski, którego zwycięzcy mają szansę zagrać na imprezach Zaraz się wyda w Temacie. Na zgłoszenia od osób chętnych wystąpić u boku Napory i Pysha, organizatorzy czekają do 28 czerwca. Więcej szczegółów pod linkiem: www.facebook.com/events/841985822562951/

ARTYŚCI:

Łukasz Napora (Czwórka, Audioriver)
Pysh (Einmusika Recordings)
Zwycięzca konkursu DJ-skiego

TEMAT RZEKA
Plaża przy Moście Poniatowskiego, Warszawa
10 lipca 2015
Godz. 21:00 | FREE

Apel do wszystkich, którzy odwiedzają plażę przy Moście Poniatowskiego i nie tylko.
Prosimy, zachowuj się!

1. Zachowaj porządek. Wyrzuć do kosza śmieci po sobie, a także śmieci pozostawione przez niekulturalnego sąsiada.
2. Zachowaj kulturę osobistą. Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie. Skorzystaj z bezpłatnej toalety miejskiej w pawilonie przy ulicy lub WC klubokawiarni.
3. Zachowaj rozsądek. Wisła jest piękna, ale niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich!
4. Zachowaj czystość. Plaża przeznaczona jest do plażowania. Ognisko rozpalaj tylko w wyznaczonym do tego miejscu, po lewej i prawej stronie plaży.
Niech te zasady staną się Twoją dewizą. Pokaż że masz głowę na karku i pomóż dbać o wygląd swoich ulubionych miejsc. Korzystaj z życia jak należy i naucz też tego swoich przyjaciół!

 

, ,