Audioriver 2015 | Crazy P

Festiwale

16 Cze 2015   Video

Powrót na scenę Audioriver.
Promo pics for Crazy P.
Z każdym dniem zbliżamy się coraz bardziej do 10 odsłony festiwalu Audioriver, który odbywa się w Płocku. Znamy już rozkład scen, natomiast by poznać pełny line up, musimy jeszcze trochę poczekać.

Kolejną gwiazdę, którą bierzemy pod lupę jest grupa „Crazy P”. Jest to brytyjski zespół która został założony w 1995 r., przez Chrisa Toda i Jima Barona. Styl grupy to disco połączone z deep housem i downtempo.

Obecny skład grupy to Chris Todd (Hot Toddy) , James Baron (Ron Basejam), Danielle Moore ,Tim Davies i Matt Klose. Pełna nazwa zespołu jak dobrze wiadomo to Crazy Penis, jednakże od roku 2008 r. członkowie grupy uznali, że będą się posługiwali skróconą wersją, by nie wywoływać tym samym kontrowersji.

Crazy P to niezwykle doświadczony zespół, który ma na koncie aż siedem albumów. Grupa przyjedzie do polski promować nowy materiał, który pochodzi z albumu „Walk Dance Talk Sing”. Na płycie znajduje się 11 utworów utrzymanych w stylu electro/disco.  Szykuje się wspaniała powtórka z 2009 r., kiedy to zespół odwiedził festiwal po raz pierwszy.

CS566155-01B-BIG

https://www.facebook.com/crazypmusic
https://soundcloud.com/crazyp
http://www.audioriver.pl
https://www.facebook.com/audioriver