Audioriver Fashion Nights - visual

Audioriver Fashion Nights

Festiwale

15 Kwi 2016   , , , ,

Targi mody w nowej odsłonie.Audioriver Fashion Nights - visual

Największy polski festiwal z muzyką elektroniczną, Audioriver, właśnie ogłosił nabór na trzecią edycję targów mody odbywających się w trakcie tego wydarzenia. Dotychczasowy projekt Fashion Day został zastąpiony przez Fashion Nights, a to oznacza, że niezależne marki i projektantów spotkamy nie w rejonie Starówki, a w samym sercu festiwalu i nie w jedno popołudnie, a przez dwie koncertowe noce.

Organizatorzy poszukują wystawców, którzy chcieliby dotrzeć do blisko 30-tysięcznej publiczności, jaka przez dwie noce gromadzi się na płockiej plaży. „Ludzie jeżdżący na Audioriver to niezwykła mieszanka, którą nie sposób opisać jednym zdaniem. Inaczej zachowują się i wyglądają fani techno, inni są miłośnicy drum & bassu, a jeszcze inaczej prezentują się osoby, które nie wiedzą za bardzo, kto gra na scenach, ale przyjechały, bo słyszały, że u nas jest świetna atmosfera (śmiech)” – mówi rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora. „Na pewno jednak większość z tych osób łączy chęć odróżnienia się od społeczeństwa płynącego głównym nurtem – czy to kulturowym czy właśnie modowym. Ludzie słuchający muzyki alternatywnej, często szukają także alternatywy dla oferty dostępnej w centrach handlowych. Stąd pomysł na targi mody organizowane na Audioriver.”

Pomysł się przyjął i będzie realizowany już po raz trzeci. W poprzednich latach wśród wystawców znalazły się takie marki, jak Si-Mi, Risk made in warsaw, Staff by Maff,  Alkopoligamia.com czy EVC Design. Tym razem marki i projektanci dostaną jednak nowe miejsce – dużo bardziej atrakcyjne niż
w poprzednich latach, bo w miejscu i czasie trwania głównej części festiwalu. Tym samym tegoroczne targi będą trwały dwa dni: od 18:30 do godzin nocnych w piątek 29 lipca 2016 i podobnie w sobotę 30 lipca.

Marki zainteresowane udziałem w targach proszone są o zapoznanie się z regulaminem i przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego do końca maja 2016. Wszystkie potrzebne dokumenty oraz adres mailowy znajdują się pod linkiem: http://www.audioriver.pl/Moda,4414,1.html

Do 15 czerwca organizatorzy festiwalu wytypują marki, które wezmą udział w projekcie.
Ceny za stoisko, łącznie za dwie noce festiwalu:
Stoisko 3m2 – 300 zł netto
Stoisko 6m2 – 500 zł netto
Stoisko 9m2 – 700 zł netto

11. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2016 r.
Karnety trzy- i dwudniowe dostępne są na http://audioriver.ebilet.pl logo audio
oraz w salonach Empik w całej Polsce.

www.facebook.com/audioriver

, , , ,