goodfest

Goodfest 2015 | Dębica

Festiwale

18 Cze 2015  

Good Morning!
goodfest

Przed nami czwarta edycja festiwalu Goodfest organizowanego przez Firmę Oponiarską Dębica S.A. oraz Goodyear Dunlop Tires Polska. W tym roku wydarzenie otwiera się na nowe muzyczne regiony, łącząc różnorodne gatunki i style. Już 20 czerwca na scenie w Dębicy pojawią się nie tylko przedstawiciele alternatywnego nurtu, ale także mistrzowie hip-hopu czy rocka. Przed publicznością staną m.in. HEY, Molesta Evenement, Dawid Kwiatkowski, xxanaxx oraz Fair Weather Friends.

Festiwal Goodfest już po raz czwarty gościć będzie doskonałych polskich artystów. W tym roku, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom lokalnej społeczności, organizatorzy projektu zdecydowali się otworzyć wydarzenie na nowe artystyczne konwencje i style. Dzięki temu, 20 czerwca na dębickiej scenie zmieszają się muzyczne gatunki z odmiennych biegunów.
Dla gości festiwalu zagra legenda polskiego rocka – zespół HEY, prekursor rodzimej sceny hip-hopowej – Molesta Ewenement oraz jeden z największych pop-owych talentów ostatnich lat – Dawid Kwiatkowski. Publiczność swoimi hipnotyzującymi dźwiękami uwodzić będzie także xxanaxx, a elektrycznymi dźwiękami porwie formacja Fair Weather Friends. Przedstawiciele lokalnej sceny – Eskaubei & Tomasz Nowak Quartet zaserwują natomiast nietuzinkowe połączenie hip-hopu oraz jazzu. 

Przez trzy lata istnienia festiwal Goodfest zakorzenił się już nie tylko w Dębicy i na Podkarpaciu, ale także stał się ważnym punktem na kulturalnej mapie Polski. Mamy nadzieję, że tegoroczna modyfikacja formuły wydarzenia przypadnie do gustu publiczności. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom każdy z uczestników znajdzie w Dębicy coś dla siebie. Warto jednak podkreślić, że Goodfest niezmiennie wspiera polską muzykę oraz młode alternatywne zespoły, które nie boją się artystycznych eksperymentów i wciąż szukają nowego, niebanalnego przekazu” – powiedziała Melania Popiel, Dyrektor
ds. Komunikacji w Firmie Oponiarskiej Dębica S.A. i Goodyear Dunlop Tires Polska.

 logo debica+napis ang yellowLogo Goodfest


Hey

Molesta Ewenement 
Dawid Kwiatkowski 
Fair Weather Friends 
Eskaubei & Tomasz Nowak Quartet
xxanaxx
Goodfest

Dębica
20.06 – Sobota
Stadion przy ulicy Parkowej
Start godzina 16:00