offf

Off festival | Czasówka

Festiwale

22 Lip 2015   ,

162_off+katowice 1 copyTime Table

Przedstawiamy ostateczną rozpiskę koncertów obowiązującą na tegorocznej edycji katowickiego OFF Festivalu i informujemy, że od dziś można kupić bilety jednodniowe. Ich cena to 140 zł w przedsprzedaży i 160 zł w czasie festiwalu (od 7 sierpnia). Więcej informacji i sprzedaż: OFF Sklep.

PIĄTEK, 7 SIERPNIA
Scena Główna

15.00 Olivia Anna Livki
16.10 Wilga
17.50 Pablopavo i Ludziki
19.45 Songhoy Blues
21. 55 Susanne Sundfør
00.15 The Residents

Scena Leśna

15.35 Tania O.
17.00 The Stubs
18.45 Kwadrofonik
20.50 Mick Harvey gra utwory Serge’a Gainsbourga
23.10 Sunn O)))
01.40 Jubilee Party curated by Ron Morelli: Shawn O’Sullivan (live)

Scena Trójki

15.00 LXMP
16.10 Hidden World
17.50 Władysław Komendarek
19.40 Young Fathers
21.50 Peaking Lights
00.10 Colleen Green
03.00 PAN Records Showcase: African Sciences

Scena Eksperymentalna

15.35 Nagrobki
17.00 Golden Teacher
18.45 Kristen
20.50 Ought
23.10 Dean Blunt
01.40 Jacek Sienkiewicz

Dzikie koncerty

01.35 Ho99o9

MasterCard DJ Scene

21.00 Auntie Flo DJ set

SOBOTA, 8 SIERPNIA
Scena Główna

15.00 Kortez
16.10 Ketha
17.50 King Khan And The Shrines
19.45 ILoveMakonnen
21.55 The Dillinger Escape Plan
00.15 Ride

Scena Leśna

15.35 [peru]
17.00 Olo Walicki Kaszebe II
18.45 Ten Typ Mes
20.50 Sun Ra Arkestra
23.10 Xiu Xiu gra muzykę z „Twin Peaks”
01.40 Jubilee Party curated by Ron Morelli: Ron Morelli & Low Jack (DJ)

Scena Trójki

15.00 Dog Whistle
16.10 Enchanted Hunters
17.50 Kinsky
19.40 Sun Kil Moon
21.50 Future Brown
00.10 Selvhenter
03.00 PAN Records Showcase : Lee Gamble

Scena Eksperymentalna – World Music

15.35 Sutari
17.00 Hańba!
18.45 Huun Huur Tu
20.50 Ogoya Nengo & The Dodo Women’s Group
23.10 Lautari
01.40 Hailu Mergia

Dzikie koncerty

01.35 Pro8l3m

MasterCard DJ Scene

21.00 Tornado Wallace DJ set

NIEDZIELA, 9 SIERPNIA
Scena Główna

15.00 Rycerzyki
16.10 Der Father
17.50 Innercity Ensemble
19.45 Son Lux
21.55 Patti Smith gra „Horses”
00.15 Run The Jewels

Scena Leśna

15.35 Małe Miasta
17.00 Ukryte Zalety Systemu
18.45 Decapitated
20.50 The Budos Band
23.10 Iceage
01.40 Jubilee Party curated by Ron Morelli: Bookworms & Steve Summers (live)

Scena Trójki

15.00 Sonia Pisze Piosenki
16.10 Coals
17.50 Steve Gunn
19.40 The Julie Ruin
21.50 Girl Band
00.10 Doldrums
03.00 PAN Records Showcase : M.E.S.H.

Scena Eksperymentalna – kurator Arto Lindsay

15.35 Złota jesień
17.00 3FoNIA
18.45 Ann Liv Young
20.50 Arto Lindsay & Band
23.10 Buffalo Daughter
01.40 DJ Nigga Fox

Dzikie koncerty

01.35 Acid Arab

MasterCard DJ Scene

21.00 The Revenge DJ set

 

,