Oficjalne aftermovie z Audioriver 2015

Festiwale

8 Gru 2015   , , Video

Doczekaliśmy się !Audioriver 2016

W sieci właśnie pojawił się krótki film podsumowujący 10. edycję festiwalu Audioriver przygotowany przez organizatorów tego wydarzenia. Czterominutowe video zawiera wiele pięknych obrazów zarejestrowanych w Płocku w dniach 24-26 lipca 2015 oraz wypowiedzi takich gwiazd, jak Karl Hyde z Underworld, Roisin Murphy oraz Andy Butler z Hercules& Love Affair.

„Uważamy, że to aftermovie bardzo dobrze oddaje atmosferę panującą na Audioriver” – mówi rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora. „Piękni i uśmiechnięci ludzie, tańczący w cudownych lokalizacjach do świetnej, energetycznej muzyki, to esencja tego, co od 10 lat można spotkać w Płocku. Z kolei krótkie wywiady z gwiazdami pokazują, że zależy nam nie tylko na zabawie, ale i budowaniu świadomości słuchaczy oraz kultury wokół muzyki elektronicznej. Dłuższe wypowiedzi artystów znajdziecie w kolejnej części filmu, która jest w trakcie przygotowywania.”

Za produkcję i reżyserię odpowiedzialni są Michał Więckowski i Mateusz Erdmann. Muzyki użyczył Oliver Koletzki, który dał genialny występ na tegorocznym festiwalu, a intro specjalnie dla tego filmu przygotował Bartek Chmara.

11. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2016. Karnety w promocyjnych cenach są już w sprzedaży na http://audioriver.ebilet.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce.

http://www.audioriver.pllogo audio
https://www.facebook.com/audioriver

, ,