sohn materialy prasowe

SOHN wystąpi na TNMK!

Festiwale

24 Lut 2017   , ,

SOHN dołącza do lineupu 12. edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka Katowice!

Intrygująca gwiazda alternatywnego popu powiększa skład artystów, którzy w lipcu wystąpią w Katowicach. SOHN to wyjątkowy wokalista, łączący wpływy R&B, popu i elektroniki w ambitny, a zarazem chwytliwy sposób. Jego delikatne, pełne duszy piosenki bliskie są nagraniom Jamesa Blake’a i Jamiego Woona. Jak dotąd poznaliśmy 25 wykonawców, którzy między 6 a 9 lipca zaprezentują się na żywo w Katowicach.

Tauron Nowa Muzyka Katowice od 12 lat lączy postindustrialne lokalizacje z futurystycznymi dźwiękami. To czołowe wydarzenie muzyczne w Polsce, prezentujące co roku najciekawszych debiutantów i największych klasyków współczesnej elektroniki, ale także artystów jazzowych, rockowych i hiphopowych. Wśród zapraszanych gości nie brakuje także przedstawicieli ambitnego popu.

SOHN to nietuzinkowy wokalista, który porusza się na styku niezależnego R&B, popowej ballady i wrażliwej elektroniki. Jego delikatne, pełne duszy piosenki bliskie są nagraniom Jamesa Blake’a i Jamiego Woona. To także producent, kompozytor i autor tekstów, który tworzył utwory m.in. na płytę Rihanny. SOHN, który naprawdę nazywa się Christopher Michael Taylor, urodził się w zachodnim Londynie, przez lata tworzył w Wiedniu, a obecnie mieszka w Kalifornii. Od internetowego debiutu w 2010 roku, muzyka SOHNa zdążyła zaintrygować fanów na całym świecie, katapultując artystę do roli gwiazdy alternatywnego popu. SOHN nagrał dwa dobrze przyjęte albumy dla kultowej wytwórni 4AD – „Tremors” z 2014 roku i  tegoroczny „Rennen”. Podczas Tauron Nowa Muzyka Katowice 2017 artysta zaprezentuje przekrój wieloletnich dokonań na żywo.

Trwa sprzedaż karnetów na festiwal. Karnet 2-dniowy to koszt 230 zł, karnet 3-dniowy zakupimy w kwocie 300 zł. Promocyjna cena karnetów 2-dniowych obowiązuje do końca marca. Karnety 3-dniowe można nabyć tylko na Ticketpro.pl oraz w NOSPR, który sprzedaje je również online na stronie bilety24.pl. Warto pospieszyć się z decyzją o zakupie, bo ich liczba jest ograniczona! Tauron Nowa Muzyka Katowice to jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, rozpoznawana i doceniana także poza Polską. Festiwal trzy razy otrzymywał nagrodę dla najlepszego małego festiwalu w Europie. Między 6-9 lipca 2017 roku katowicka Strefa Kultury ponownie zamieni się w pulsującą dźwiękiem strefę festiwalową.

Więcej szczegółów na temat nadchodzącej 12. edycji Tauron Nowa Muzyka Katowice można znaleźć na stronie: www.festiwalnowamuzyka.pl/.

https://www.facebook.com/SOHN/
http://sohnmusic.com/
https://twitter.com/sohn
https://www.instagram.com/sohn/
http://www.4ad.com/artists/184
https://soundcloud.com/sohn

, ,