Zapuść Żurawia - GRAFIKA

Zapuść Żurawia na Soundrive Fest już po raz drugi!

Festiwale

24 Lip 2015   ,

Zapuść Żurawia!Zapu┼¢─ç ┼╗urawia - GRAFIKA

Akcja miejska Zapuść Żurawia, promująca jeden z najbardziej obiecujących festiwali muzyki alternatywnej – gdański Soundrive Fest, tym razem odbędzie się w dwóch miastach: 6 sierpnia w warszawskim Kurorcie, gdzie zagra Young Stadium Club oraz 9 sierpnia w Poznaniu gdzie w Kontener Art usłyszymy Daniela Spaleniaka.

Po raz pierwszy akcja miejska Zapuść Żurawia na Soundrive Fest odbyła się w 2014 roku w warszawskim Temacie Rzeka. Podczas ekologicznych warsztatów uczestnicy budowali biodegradowalne żurawie – łódki, które po zmroku rozświetliły Wisłę i popłynęły w kierunku Gdańska. Tym razem organizatorzy zaproszą fanów alternatywnej muzyki do warszawskiego Kurortu 6 sierpnia, a kilka dni później 9 sierpnia akcja odbędzie się w Poznaniu w lokalu Kontener Art. Co nas czeka tym razem?

„Tym razem zaplanowaliśmy nieco inne atrakcje w ramach Zapuść Żurawia. Soundrive Fest się zmienia i rozwija, podobnie nasza akcja miejska. Podczas wydarzenia zagrają polskie zespoły, które gościły na festiwalu w 2014 r. Young Stadium Club w Warszawie i Daniela Spaleniak w Poznaniu. Ale to nie wszystko. Chcemy promować także piękne miasto Gdańsk i Stocznię, która coraz bardziej ożywia się kulturalnie i muzycznie. Będzie można kupić stoczniowe gadżety i koszuli oraz oczywiście bilety na festiwal. Przygotowaliśmy jeszcze kilka niespodzianek, których szczegóły zdradzimy niebawem.”

Mówi pomysłodawca akcji Paulina Stypułkowska z agencji Mood Production

https://www.facebook.com/SoundriveFest
http://festival.soundrive.pl

 

,