Bulwar[t]_tydzien_10

10 tydzień | Bulwar[t] sztuki

Kultura

10 Sie 2016   , ,

#10Bulwar[t]_tydzien_10

Dziesiąty tydzień na Bulwar[t]cie to naprawdę strzał w dziesiątkę. Wystarczy rzucić okiem na program.

Zaczniemy w poniedziałek warsztatami dla dzieci „Drugie życie rzeczy”, które wprowadzą dzieciaki w świat recyclingowego designu. Startujemy o 12.00! To jednak nie koniec: na początek tygodnia przedstawiona zostanie autorska forma  aktywności Natalii Jękot – BodyCore. Jeśli w swoim programie treningowym przyświeca wam cel zwiększenia siły, rozluźnienia ciała i doskonałej sylwetki, pojawcie się nad Zalewem o 18.00.

Wtorek nie byłby wtorkiem bez warsztatów z szycia. Tym razem prym przewodzą  materiałowe girlandy. Oczywiście nad Zalewem. Oczywiście o 18.00.

. Start o 17.00! Jeśli zapiszecie się na czwartkową grę i szybko uda Wam się rozwikłać wszystkie zagadki, zdążycie jeszcze wpaść na KRAN, podczas którego poznamy twórców stronywww.hiphuta.wordpress.com.

Kolejny piątek to kolejna potańcówka. Tym razem tematem przewodnim jest Latino Style. Pamiętajcie, że hasło dotyczy nie tylko gatunku muzycznego – jest też podpowiedzią wieczornej stykówki! Weekend, jak zwykle, pełen wrażeń.

W sobotę o 21.00 zobaczymy odwołany w lipcu film „Jurek”, a w niedzielę po jodze powędrujemy z dzieciakami na Czytanie na Śniadanie, podczas którego Radosław Krzyżowski przybliży im nieznane baśnie Andersena.

Niedzielne popołudnie to oczywiście Klasyka na Żywo i dźwięki fortepianu, które wydobędzie młoda i zdolna Wera Krówka. Niedzielny wieczór należy do Joanny Szczepkowskiej, która na Scenie Nocy Letniej pokaże się w najlepszej formie aktorskiej – w monodramie „Goła baba”. Spektakl zaczniemy o 19.00. Na dobranoc, o21.30 Kino w Plenerze i „Matki” w reż. Joonasa Berghalla.

Wstęp na wszystkie wydarzenia WOLNYlaznianowalogo
Pełen program imprez: www.bulwarowa.laznianowa.pl

, ,