Bulwar[t]_tydzien_9

Bulwar[t] Sztuki | 9 tydzień

Design, Kultura

2 Sie 2016   , , ,

Jeszcze więcej kultury! Bulwar[t]_tydzien_9

Sierpień nad Zalewem Nowohuckim zaczynamy we wtorek o 18.00 warsztatami z szycia. Tym razem wykorzystamy resztki tkanin, aby zamienić je… w tulipany.

W środę odpowiemy na odwieczne pytanie: jak zbijać kokosy? A przynajmniej jak zbijać je… w kuchni. Agnieszka Majewska z „Gotuje, nie truje” wprowadzi nas w świat bogactwa smaków. Oczywiście w letnim stylu. Start: jak zwykle o 18.00.

Czwartek to kolejne spotkanie z cyklu KRAN. Hanka Podraza – niezwykła osobowość, znakomita projektantka kostiumów i stylistka przygotowała dla nas coś wyjątkowego: okazję do stania się częścią prawdziwego pokazu. Jeśli jesteś miłośniczką lub miłośnikiem mody – staw się nad Zalewem o 18.00!

Weekend zaczynamy już w piątek potańcówką międzypokoleniową. Leitmotiv pierwszego piątku sierpnia to biel. Wkładajcie ją na siebie i dołączcie do zabawy – niezależnie od tego, ile macie lat. Sobota to oczywiścieScena Nocy Letniej o 20.00 i 2 edycja „Pokazu żywych obrazów” – efektu pracy uczestników warsztatów TO_KONTAKT Dominiki Borkowskiej i Marcina Kalisza.

Koniec tygodnia aż kipi od atrakcji! Na dzień dobry rozruszamy się podczas cotygodniowej jogi, o 11.00 dzieciaki zachwycą się bajką „Misiu Fisiu ma dobry dzień, dobry dzień”, którą przeczyta im Łukasz Stawarczyk, o 15.00 melomanów porwą dźwięki Cracow Brass Quintet, o 19.00 Jan Peszek wystąpi ze słynnym monodramem „Scenariusz dla nieistniejącego, lecz możliwego aktora instrumentalnego”, a na dobranoc o 21.30 zobaczymy film „Życie Jane”. Uff, będzie się działo!

KATALOG NOWEGO BULWAR[T]U SZTUKI

PROGRAM SPEKTAKLI PLENEROWYCH – SCENA NOCY LETNIEJ

PROGRAM KONCERTÓW – KLASYKA NA ŻYWO

PROGRAM WARSZTATÓWlaznianowalogo

PROGRAM IMPREZ DLA DZIECI

, , ,