41156przechwytywanie

„Diwa” w Teatrze Żelaznym

Kultura

30 maja 2016   ,

Teatr Żelazny zaprasza na spektakl „Diwa”, w którym główne role grają Małgorzata Bogdańska oraz Edyta Herbuś.41156przechwytywanie

Spektakl „Diwa”, to podszyty humorem dramat dwóch aktorek – matki i córki, które spotykają się w dniu rozdania najważniejszej aktorskiej nagrody teatralnej, do której obydwie są nominowane. Od dawna skłócone, zmuszone są korzystać przed galą z jednej garderoby, co staje się pretekstem do zmierzenia się z duchami przeszłości. To zderzenie dwóch pokoleń, dwóch różnych podejść do życia, sztuki i zawodu aktora. Wzruszająca podróż od śmiechu do łez, w której obie kobiety próbują sobie odpowiedzieć na to, co w życiu jest najważniejsze i czy wyrzeczenia, które trzeba ponieść w imię sukcesu, sławy i kariery, są tego warte.

W tej kameralnej sztuce o matce – prawdziwej diwie teatralnej (Małgorzata Bogdańska) z niesamowitym dorobkiem i jej córce (Edyta Herbuś) popularnej aktorce serialowej, możemy podziwiać całą paletę barw sztuki aktorskiej i prawdziwy popis aktorski dwóch fantastycznych aktorek, których życiorys nieprzypadkowo pokrywa się z życiorysami ich scenicznych bohaterek.

.

Data 17.06.2016,teatrzelazny
Godzina 19.00
Miejsce Teatr Żelazny / ul. Armii Krajowej 40 / Katowice
Bilety: 50 zł

,