Bulwar[t]_tydzien_12

Pożegnanie z latem – ostatni tydzień Nowego Bulwar[t]u Sztuki!

Kultura

23 Sie 2016   , , ,

Bulwar[t]_tydzien_12
Wszystko co dobre, szybko się kończy… I choć spędziliśmy razem aż trzy miesiące nad Zalewem Nowohuckim, to ten letni czas minął jak jeden dzień! Szansa na odwiedzenie nas w plenerze już tylko do 28 sierpnia!

A ostatni tydzień Bulwar[t]u zaczynamy tak jak poprzednie – warsztatami dla dzieci. Tym razem będziemy tworzyć piękne i designerskie okładki na książki.

Widzimy się oczywiście w poniedziałek o 12.00. We wtorek ostatnie szycie na trawie– kończymy modnym recyclingiem, będziemy bowiem szyć torby… z banerów, czyli ostatni krzyk kulturalnej mody. Start o 18.00.

Środowy wieczór upłynie nam na rozmowach w kuchni – ostatnia edycja warsztatów kulinarnych odbędzie się pod hasłem „Gotuj z Szydłowskimi!”. Dyrekcja Łaźni sprawdzi się w nowej roli, ale zapewne i tak nie nie braknie tematów i anegdot teatralnych. Widzimy się oczywiście o 18.00.

Ostatni bulwar[t]owy weekend to piątkowa, wieczorna potańcówka – tym razem w klimacie PRL, sobotni, trzeci Pokaz Żywych Obrazów, czyli efekty pracy uczestników warsztatów teatralnych Marcina Kalisza i Dominiki Borkowskiej oraz wielki finał projektu w niedzielę o 20.30 – projekcja koncertu „Łaźnia Nowa 10 x TAK” na dużym ekranie. Nie może Was zabraknąć na ostatniej prostej!

Wstęp na wszystkie wydarzenia WOLNYlaznianowalogo
Pełen program imprez: www.bulwarowa.laznianowa.pl

, , ,