laznianowalogo

Wrzesień w Łaźni.

Kultura

29 Sie 2016   ,

Aktorki kontratakują!

Po Bulwar[t]owych szaleństwach powoli żegnamy lato i wkraczamy w nowy sezon teatralny. Wrzesień w Łaźni to przede wszystkim doskonałe aktorstwo kobiet!

Początek 10  i 11 września jednym z ulubionych spektakli łaźniowej (i nie tylko!) publiczności – fenomenalna Danuta Stenka w monodramie „Koncert życzeń” w reż. Yany Ross znów Was zachwyci. Zobaczcie spektakl, zanim wyfrunie na festiwale do Mariboru i Nowego Jorku!

16-18 września czekają nas natomiast pokazy obsypanego świetnymi recenzjami spektaklu Michała Borczucha – „Wszystko o mojej matce”. Iwona Budner, Monika Niemczyk, Halina Rasiakówna, Ewelina Żak, Dominika Biernat w słodko-gorzkiej opowieści synów o zmarłych matkach, które wracają we wspomnieniach i projekcjach dorosłych juz mężczyzn… Będzie Almodovarowski dystans, trochę refleksji, ale też humoru! I to w zestawie aktorskim, który się nie zdarza! Zakończenie miesiąca i początek października umili nam przedstawienie Joanny Szczepkowskiej – „Pelcia, czyli jak żyć, żeby nie odnieść sukcesu”, które muszą zobaczyć nie tylko fani aktorki, ale wszyscy, którzy w teatrze chcą na chwilę odlecieć ze śmiechu.

https://web.facebook.com/laznianowalaznianowalogo

,