Bulwar[t]_tydzien_7

Szczęśliwa siódemka, czyli kolejny tydzień z Bulwar[t]em!

Miejsca

19 Lip 2016   , ,

Choć pogoda płata nam figle, nie dajemy się! Bulwar[t]_tydzien_7

Kolejny tydzień Nowego Bulwar[t]u Sztuki zaczęliśmy, jak zwykle, poniedziałkowymi warsztatami dla dzieci o 12.00. Tym razem na tapecie… było sobie ciepło. Wtorek standardowo jest dniem zarezerwowanym na szycie. Tym razem nauczymy się szyć piórniki ze skórzanej kurtki.

Stawcie się o 18.00 na Bulwar[t]cie! O środowych warsztatach kulinarnych chyba nikomu nie trzeba przypominać… W tym tygodniu na korridę z paellą zaprasza Bartłomiej Płócienniak. Start oczywiście o 18.00. Czwartki to KRAN, czyli inspirujące spotkania z ciekawymi postaciami Nowej Huty. Tym razem będziecie mogli poznać Agnieszkę Malec z Novej Manufaktury, która z kilku skrawków materiału potrafi stworzyć cuda. Mogli się o tym przekonać m.in. uczestnicy czytania „Malwinka w ptasim królestwie”.

W piątek, jak zwykle, potańcujemy, tym razem w klimacie tanga! Na międzypokoleniowej imprezie spotykamy się o 18.00. Weekend zaczynamy niestandardowo. Wyjątkowo w sobotę (a nie w niedzielę, jak zwykle) o 11.00 zapraszamy na czytanie dla dzieci. ‚Wszystkie kolory świata” przedstawi nam Tomasz Schimscheiner.

Wieczorową porą Scena Nocy Letniej. O 20.00 zobaczymy efekty warsztatów TO_KONTAKT w pierwszym „Pokazie żywych obrazów”. A na koniec tygodnia relaks – w niedzielę o 19.00 Niburu Project wymasuje nas dźwiękiem w wyjątkowej sesji muzyczno-relaksacyjnej.

KATALOG NOWEGO BULWAR[T]U SZTUKI

PROGRAM SPEKTAKLI PLENEROWYCH – SCENA NOCY LETNIEJ

PROGRAM KONCERTÓW – KLASYKA NA ŻYWO

PROGRAM WARSZTATÓWlaznianowalogo

PROGRAM IMPREZ DLA DZIE

, ,