30daysofline-2B-2BOt-C4-99pia-C5-82y1500

30DAYSOFLINE „OTĘPIAŁY”

Nowa muzyka

4 Gru 2014  

4 grudnia odbyła się na kanale YouTube Vevo oficjalna premiera nowego teledysku 30daysofline pt. „Otępiały”. Materiał zarejestrowany został 20 października br.  a za wideo i montaż odpowiedzialni byli Łukasz Sowiński i Cezary Muller. Singiel „Otępiały” nagrał i zmiksował Piotr Kołodyński. Wydawnictwo dostępne jest już w formie cyfrowej za pośrednictwem Bancamp EP i ukazało się w niezależnej wytwórni Make Music Agency.

30daysofline to formacja Indie rockowa ze Świecia. Ich utwory opowiadają o tolerancji, czerpaniu radości z życia, miłości, oraz o tym, że nie wszystko co jest zwane „passe” czyli przebrzmiałe i niemodne, musi być złe. Czerpią inspiracje z różnych źródeł, a wśród swoich ulubionych kapel Indie rockowych wymieniają: Foals, The Drums, Two Door Cinema Club, Vampire Weekend czy The Maccabees. Grupa posiada bogate doświadczenie sceniczne, od koncertów w klubach po koncerty plenerowe z gwiazdami estrady. W sojej dyskografii mają ciepło przyjęte zarówno przez fanów jak i media EP – „Kontrasty”, „Odczaruj”. „Singiel „Otępiały” jest zapowiedzią płyty długogrającej, którą 30daysofline zamierza zaprezentować w 2015 roku.

Singiel „Otępiały”
Bandcamp:
https://makemusicagency.bandcamp.com/track/ot-pia-y-live-single-session-2
Soundcloud:
https://soundcloud.com/make-music-agency/30daysofline-otepialy-video-live-single-session
“Otępiały” – 30daysofline
Materiał zarejestrowany 20 października 2014 roku.
Nagranie i mix: Piotr Kołodyński
Video: Łukasz Sowiński
Video i montaż: Cezary Muller
30daysofline tworzą:
Mateusz Piątek  – gitara / wokal
Kacper Herba – bas
Oskar Maćkowski – gitara
Artur Chołoniewski – perkusja
Podziękowania dla:
Lombard Corleone, Masarnia Warlubie, OUTLET ESTILO
Produkcja: 30daysofdline, Make Music Agency
Patronami medialnymi wydawnictwa są: Swallowing the decibels, BalconyTv Poznań, Bydgoska Scena, Example.pl, Kaseta Polska, SzafaMuzyczna, Uwolnij Muzyke, CDN.