10431464_721423964631326_3154376518378360578_n

BAASCH – Several Gods

Nowa muzyka

15 Gru 2014  

Niepowtarzalny styl zespołu Baasch, po raz kolejny atakuje nasze zmysły. . Tak niewiele wystarczy by oddać się muzyce, która bez wątpienia hipnotyzuje i wprowadza w stan melancholii.

Jeśli ktokolwiek z Was słyszał na żywo Baasch, to doskonale zdaje sobie sprawę jak trudno jest przenieść energie wyczynów z dużej sceny na format mp3.

 

Ale od początku.

 

Zespół Baasch to przede wszystkim Bartek Schmidt. Pierwsze w pełni solowe przedsięwzięcie muzyka, mającego już w dorobku zarówno udział w kilku wydawnictwach jak i liczne występy w klubach i na scenach festiwalowych (Open’er, Free Form). Cztery synthpopowe kompozycje, którymi Baasch podzielił się niedawno za pośrednictwem serwisu bandcamp.com, wzbudziły duże zainteresowanie.
https://soundcloud.com/baaschmusic/sets/simple-dark-romantic-songs


Czas na kolejne produkcje i nowe horyzonty. Tym razem Bartek kontynuuje swoją drogę, gdzie elektronika nadaje muzyce sens.  Mocna linia przeplatana wokalem, tworzy niesamowity klimat, powodujący u odbiorców chęć przejechania całego kraju w celu znalezienia się na koncercie zespołu Baasch. „Several Gods”, zapewne na długi czas zaadaptuje się w naszych głowach oraz na stałe znajdzie się na naszych playlistach,

https://www.facebook.com/baaschmusic