Bebe_Rexha_Press_Shoot5

Bebe Rexha. Znacie ją?

Nowa muzyka

10 Sty 2017   ,

Seksowna i uwodzicielska Bebe Rexha. Zobacz jej nowy teledysk „I Got You”.

Dla Bebe Rexhy rok 2016 był pasmem sukcesów. Jednym z niezapomnianych dla artystki była uroczystość wręczenia MTV European Music Awards. Bebe Rexha nie dość, że poprowadziła galę, to w jej trakcie zaśpiewała przebój „I Got You”. W sieci pojawił się teledysk do tego utworu. Bebe prezentuje się w nim… Zresztą, zobaczcie i oceńcie sami.

Rok 2017 zapowiada się dla Bebe pracowicie. Artystka rozpoczęła go od premiery teledysku do zwiastującego płytę „All Your Fault” utworu „I Got You”. W filmiku Bebe Rexha tańczy na pustyni w różnych strojach i demonstruje przy tym swoją nietuzinkową urodę oraz gibkość.

Bebe Rexha, choć dopiero w 2017 roku wyda swoją pierwszą płytę solową, może pochwalić się imponującym dorobkiem na popowej scenie. Urodzona na Brooklynie artystka, najpierw pisała przede wszystkim dla innych. Po latach pracy, w 2013 roku, przyszła dla Bebe nagroda w postaci piosenki „Monster”, napisanej w studiu w Harlemie. W wykonaniu Eminema i Rihanny stała się światowym hitem, uzyskując status multiplatynowy. Bebe skomponowała także, oraz zaśpiewała gościnnie, w utworze Cash Cash „Take Me Home”. Pomysł na piosenkę powstał w sypialni jej nowojorskiego mieszkania. Po przeprowadzce do Los Angeles została współautorką piosenki dla Pitbulla („This Is Not A Drill”, zaśpiewała też w niej gościnnie), jak również dla Tinashe („All Hands On Deck”).

Wydana w 2015 roku debiutancka EP-ka „I Don’t Wanna Grow Up” przyniosła single „I Can’t Stop Drinking About You” oraz „I’m Gonna Show You Crazy”, które w ciągu sześciu miesięcy odtworzono w serwisie Spotify aż 52 mln razy. Także w 2015 roku Bebe była współautorką z miejsca rozpoznawalnych, chwytliwych melodii w podwójnie platynowej piosence „Hey Mama” Davida Guetty, Nicki Minaj i Afrojacka, jak i platynowego hitu G-Eazy’ego „Me, Myself, & I”B (nr 1 na listach „Billboardu”, w kategoriach Pop i Rap). Do tej pory Amerykanka sprzedała ponad 10 mln singli, zaś jej piosenki odsłuchano miliard razy. Na kanałach YouTube/VEVO utwory Amerykanki odtworzono blisko 2 mld razy!

Facebook: http://smarturl.it/fb.BebeRexha
Twitter: http://smarturl.it/t.BebeRexha
Instagram: http://smarturl.it/ig.beberexha
Website: http://smarturl.it/w.BebeRexha

,