Austin Hargrave (4)

Biffy Clyro z nowym teledyskiem

Nowa muzyka

5 Gru 2016   ,

Zobacz teledysk do przebojowej piosenki „Re-Arrange”.

Singlowa piosenka „Re-Arrange” szkockiego tria Biffy Clyro, od jakiegoś czasu robi zamieszanie na listach przebojów. Właśnie ukazał się teledysk do utworu, pochodzącego z płyty „Ellipsis”, wydanej w lipcu 2016 roku.

Rolę główną w klipie gra wokalista i gitarzysta kapeli, Simon Neil. Aczkolwiek w dalszej części pojawiają się w nim również bracia Johnstonowie, James (gitara basowa) i Ben (perkusja). Jest też tajemnicza kobieta, którą widać obok frontmana szkockiego tria.

Biffy Clyro to zespół grający energetycznego rocka, co udowodnił w 2016 roku podczas występu na warszawskim Torwarze. Jednak trio potrafi również pisać piękne, rockowe ballady, a przykładem na to jest właśnie „Re-Arrange”.  Wcześniej rolę promotorów płyty „Ellipsis” znakomicie pełniły kompozycje „Wolves Of Winter” (numer jeden na rockowej liście na Wyspach), „Animal Style” (numer 3 na tejże) oraz „Howl” (pozycja 13.).

Album „Ellipsis”, siódmy w dorobku Biffy Clyro, okazał się wielkim sukcesem. Osiągnął pierwszą pozycję w notowaniu płyt w pięciu krajach, w tym w Wielkiej Brytanii (debiut na samym szczycie listy) i Niemczech. Trio nagrywało piosenki w Eldorado Recording Studios w Los Angeles z producentem Richem Costeyem (m.in. Muse, My Chemical Romance).

https://www.facebook.com/biffyclyro  8db32445-321b-48cb-88ba-0671c010b6f9
http://ellipsis.biffyclyro.com

,