maxresdefault

Birdy niczym syrena!

Design, Nowa muzyka

14 Mar 2016   ,

Zobacz teledysk do piosenki „Wild Horses”. Premiera płyty „Beautiful Lies” 25 marca!

Już tylko kilka dni zostało do premiery trzeciego albumu fantastycznej angielskiej piosenkarki Birdy, „Beautiful Lies”. Apetyt na płytę powinien fanom Angielki zaostrzyć właśnie opublikowany teledysk do piosenki „Wild Horses”.

„Jestem marzycielką” – śpiewa Birdy w piosence „Wild Horses”, zapowiadającej jej trzeci album, którego premiera nastąpi 25 marca 2016 roku. I niczym ilustracja marzenia albo baśni prezentuje się obraz do wspomnianego utworu. Birdy przeistacza się w nim w piękną syrenkę, w której zakochuje się nurek. Jak rozegrała się ta historia, można zobaczyć tutaj.

– Jestem bardzo podekscytowana, mogąc zaprezentować wam teledysk do „Wild Horses”. Napisałam piosenkę o ludziach, których cechuje niezależność, wolnych duchach. Teledysk przedstawia historię nurka, który zakochuje się w syrenie i musi wybrać między życiem a życiem bez niej – wyjaśnia Birdy.

Kilkanaście utworów, które wypełniły album „Beautiful Lies”, wyprodukowała sama Birdy. W studiu wspomogli ją słynny producent Steve Mac (m.in. James Blunt, Shakira, One Direction, Jess Glynne), Jim Abbiss (Arctic Monkeys, Adele) i Craig Silvey (Arcade Fire, Florence And The Machine). „Beautiful Lies” promowały kompozycja tytułowa (piosenkę napisała Birdy do spółki z Samem Romansem, wcześniej współpracownikiem m.in. Kwabsa) oraz wydany jako pierwszy na singlu utwór „Keeping Your Head Up”.Na albumie Birdy żegna się z okresem beztroskiego dzieciństwa oraz czasem dorastania.

Tracklista:
Growing Pains
ShadowBirdy_Beautiful_Lies_S
Keeping Your Head Up
Deep End
Wild Horses
Growing Pains
Lost It All
Silhouette
Lifted
Take My Heart
Hear You Calling
Words
Save Yourself
Unbroken
Beautiful Lies

https://www.facebook.com/BirdyMusicbirdy
http://officialbirdy.com

,