Justin Cusack

Cusack i Wasp Summer w Polsce!

Design, Nowa muzyka

9 maja 2015  

Dwoje świetnych muzyków na wspólnej trasie po Polsce! Justin Cusack z Australii i Wasp Summer z Berlina wystąpią w czerwcu w trzech miastach.

  • 17.06 – Poznań – Meskalina – 19:00 + Henry David’s Gun
  • 18.06 – Oborniki Śląskie – Salonik 4 Muz – 18:30
  • 19.06 – Łódź – House Gigs Pogonka – 20:30


Justin Cusack /Australia/Justin Cusack

Rock’n’rollowy trubadur – tak można powiedzieć o tym artyście. Chodzi w zakurzonych butach, śpiewa bardzo emocjonalnie i ma głos przepity litrami whisky. Justin Cusack to weteran sceny niezależnej Melbourne (Australia). Przez ostatnie pięć lat występował też w Europie – zagrał tu aż 250 koncertów – od Lizbony (Portugalia), przez Berlin (Niemcy) aż po Reykiavik (Islandia)! Jego płyty wydaje rock’n’rollowa wytwórnia Bang!Records. Justin mieszka obecnie w Berlinie i stąd co jakiś czas rusza w trasę. Jeśli lubisz Johnnego Casha, Townesa Van Zandta lub Tindersticks, prawdopodobnie polubisz też tego Australijczyka!

www.justincusack.bandcamp.com

 

Wasp Summer /Berlin/Wasp Summer

To projekt Samanthy Wareing, która na co dzień mieszka w Berlinie. Artystka, kiedy występuje ze swoim zespołem, gra głośno – to mocny feministyczny stone rock. Natomiast gdy Samantha pojawia się na scenie solo (tak będzie podczas wizyty w Polsce) można ją śmiało umiejscowić w muzycznej szufladce „alternatywne country” lub „singer-songwriter”. W dorobku Wasp Summer są dwa albumy: „Close as a Slow Dance” (2012) oraz „Mitropa” (2015). Samantha Wareing koncertowała na terenie wielu krajów Europy i w Australii. Do Polski przyjedzie po raz pierwszy!

www.waspsummer.bandcamp.com


Organizacja:
www.borowkamusic.pl