Mistah_Lego-Big_Things

Debiutancki krążek Mistah Lego

Nowa muzyka

25 Lut 2016   ,

Mini Album „Big Things”Mistah Lego - Foto 1

19 lutego swoją premierę miałą debiutancka EPka zespołu Mistah Lego. Krążek zatytułowany „Big Things” zawiera 7 utworów, w tym najnowszy singiel „Mamy To” oraz dwa prezentowane wcześniej „Welcome” i „Yes Mi Gyal”. Materiał zadebiutował właśnie w większości światowych serwisów streamingowych (Spotify, iTunes, Tidal, Deezer, itp.).

Radiowa premiera EPki „Big Things” miała miejsce 21 lutego na antenie Czwartego Programu Polskiego Radia. Zespół był gościem audycji Mirosława Dzięciołowskiego – Strefa Dread, w którym zaprezentował większość premierowego materiału. Lider zespołu, Michał „Lego” Legler opowiedział także o swoich początkach, inspiracjach, wizycie na Jamajce i tym jak powstawała EPka „Big Things”.

Od momentu premiery, utwory z EPki „Big Things” można już było usłyszeć nie tylko w Radiowej Czwórce ale także na antenie innych rozgłośni, m.in. Krakowskiej Radiofonii, Radia Malbork, Radia OKO, czy amerykańskiego radia KBOO FM w Portland!

Podczas premiery radiowej w Czwórce miała też miejsce oficjalna premiera teledysku do utworu „Mamy To”, który jest najnowszym singlem promującym EPkę „Big Things”. Obraz bardzo wyróżnia się na tle dotychczasowych klipów Mistah Lego, gdyż zamiast profesjonalnego klipu jak to dotąd miało miejsce, zespół zdecydował się zobrazować utwór w dość nietypowy sposób – za pomocą kompilacji starych animowanych kreskówek.

Mistah Lego – Mamy To

Prace nad debiutanckim wydawnictwem formacja Mistah Lego rozpoczęła jesienią ubiegłego roku. Odcięty od świata drewniany domek na podbydgoskiej wsi zespół przerobił na komfortowe studio. To właśnie tam nagrana została większość materiału, która znalazła się na krążku „Big Things”.

Zarówno „Welcome” jak i „Yes Mi Gyal”, które znalazły się na debiutanckim wydawnictwie „Big Things”, usłyszymy w zupełnie innej niż dotąd odsłonie. Nowe, pełniejsze aranże tych kompozycji, będą z pewnością sporą niespodzianką dla fanów zespołu.

Miksem materiału zajął się Jarosław Hejmann z Madzonga Studio, natomiast za finalne brzmienie odpowiada Studio As One.

MISTAH LEGO – „BIG THINGS” EP
Tracklista:Mistah Lego - foto 2
1.Welcome
2.Yes Mi Gyal
3.Mamy To
4.Cross
5.Dem A Go
6.War
7.Still Fight

ODSŁUCH ALBUMU:
TIDAL: http://listen.tidal.com/album/57170899
DEEZER: http://www.deezer.com/album/12368268
iTUNES: https://itunes.apple.com/us/album/big-things/id1083403970
SPOTIFY: https://open.spotify.com/album/0S6jKwCoQ94Ni48GX5e7za
EMPIK: http://www.empik.com/big-things,p1120680767,ebooki-i-mp3-p
AMAZON: https://www.amazon.com/gp/product/B01BLS3M40|
GOOGLE PLAY: http://tnij.org/hzf459n
PLAY THE MUSIC: http://tnij.org/iy8goxz
T-MOBILE MUZYKA: http://tnij.org/7vfttrg

https://www.facebook.com/MistahLegoMusicattention music
https://www.facebook.com/AttentionPleasePl

 

,