Ed Sheeran – Perfect

Nowa muzyka

22 Wrz 2017   , Video

Brytyjczyk prezentuje nowy singiel.

 ‘Perfect’ to współczesna ballada opowiadająca uniwersalną historię miłosną. Do czwartego już singla artysty powstał też oficjalny lyric video. 

Album Divide ‘÷’, z którego pochodzi ballada ‘Perfect’, sprzedał się w 10 milionach egzemplarzy na świecie a utwory Eda do tej pory zostały przesłuchane ponad pół miliarda razy! Pierwszy singiel ‘Shape Of You’ jest najczęściej słuchaną piosenką w serwisie Spotify – odtworzono go ponad 1.318 miliarda razy! W Polsce krążek ‘÷’ pokrył się platyną, a utwór ‘Perfect’ jest już złotym singlem. Ed Sheeran zdobył tytuł ‘Artist of the Year’ na tegorocznej gali MTV Video Music Awards. Dodatkowo piosenkarz jest nominowany do nagrody Q Magazine w aż trzech kategoriach (‘Best Track’, ‘Best Solo’ oraz ‘Best Act In The World Today’). Do 18 października można głosować na niego na oficjalnej stronie Q Magazine: (VOTE HERE). http://www.qthemusic.com/q-awards/vote

Dyskografię Eda Sheerana zamyka na razie płyta „x” z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Promując ten materiał, Ed dał niesamowity koncert na stołecznym Torwarze. Do tej pory Ed sprzedał ponad 23 mln płyt na całym świecie. Jego klipy na oficjalnym kanale na YouTubie obejrzano ponad 3,6 mld razy! Jeszcze lepiej przedstawiają się osiągnięcia streamingowe Eda. Wszystkie jego utwory odtworzono w tym formacie aż 9,4 mld razy!

https://web.facebook.com/EdSheeranMusic
https://web.facebook.com/WarnerMusicPL

,