„Goodbye to the Lullaby”

Nowa muzyka

10 maja 2015   Video

Polska scena klubowa najbardziej chłonną w Europie?

Na pewno jest w tym stwierdzeniu ziarenko prawdy, zważywszy, iż niemalże każdego dnia przybywa nam rodzimych artystów. Niewątpliwie postacią o której będziemy mówić w najbliższych miesiącach, mając na twarzy rumieńce jest Martyna Kubicz aka MIN t , która już teraz zawstydza nie jednego producenta.
martyna kubicz
Przesłuchując profil soundcloud artystki, można odnieść wrażenie, że mamy do czynienia z postacią, która tworzy od co najmniej dwóch dekad. Dojrzałe podejście do tematu cieszy słuchacza,  który automatycznie przeszukuje internet w poszukiwaniu najbliższego występu w swojej okolicy.

Styl MIN t, to pomieszanie house, techno, ambient, wraz minimalem i downtempo. Trochę tego dużo, lecz gdy się ma za ulubieńców takie postacie jak Bonobo, to nic dziwnego. Na profilu artystki mamy do dyspozycji 3 produkcje. Dotychczas został zrealizowany tylko jeden klip do utworu „Goodbye to the Lullaby”. Przeszukując internet dowiedzieliśmy się, że w drodze jest już następny.

Artystka ma już w planach dosyć sporo występów. Warto wspomnieć fakt, że MIN t zagra m.in. podczas tegorocznego festiwalu Open’er 2015.

https://soundcloud.com/mint_t
https://www.facebook.com/MINtMartynaKubicz