Incomplete

Nowa muzyka

25 Lip 2016   , , , Video

agataDark side of Agata.

‚Incomplete’ to nowy singiel Agaty Dziarmagowskiej, napisany i współprodukowany przez samą artystkę, utwór został zobrazowany klipem za którego realizację odpowiedzialna jest ekipa Letemknow Sequence.

Agata Dziarmagowska to urodzona w Ostrowcu Świętokrzyskim i wychowana w Częstochowie młoda piosenkarka. 25 sierpnia Agata skończyła 17 lat, ale ma już na swoim koncie udział w dwóch popularnych programach telewizyjnych łowiących talenty. Nastolatka dotarła do półfinału 5. edycji Mam Talent. Później próbowała swoich sił w X Factor 4, z którego odpadła na etapie domów jurorskich decyzją Ewy Farnej. W tym drugim programie Agata popisała się nie tylko śpiewem, ale także umiejętnością rapowania, co wyróżniło ją spośród innych uczestników.

Agata nie wygrała żadnego z programów, ale zdobyła rozgłos i rzeszę fanów (pieszczotliwie nazywanych Kaczorkami). To wszystko zaowocowało podpisaniem kontraktu z jedną z największych wytwórni muzycznych w Polsce. Piosenkarka obecnie przygotowuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Pierwszym singlem została piosenka Mogę wszystko, nic nie muszę, do której teledysk w serwisie YouTube od 23 czerwca został wyświetlony ponad 1.600.000 razy. Miesiąc później Agata opublikowała teledysk do angielskiej wersji utworu, czyli Drop, Drop. Co ciekawe, to była pierwotna wersja tej piosenki.

Nowy klip pokazuje mroczniejszą stronę Agaty i jest doskonałym dopełnieniem mającej hitowy potencjał piosenki.

Agata na Facebookuwarnermusicpoland
Warner Music Poland na Facebooku

, , ,