James Blunt wraca z nowym materiałem.

Nowa muzyka

7 Lut 2017   , , Video

 

Premiera albumu „The Afterlove” 24 marca! James_Blunt_New_Press_Picture_2017_001

W sieci pojawił się nowy teledysk Jamesa Blunta „Love Me Better”. Klip zapowiada zaplanowaną na 24 marca płytę wokalisty. Album nosi tytuł „The Afterlove”.

„Ludzie mówią różne rzeczy, ale ja mam to gdzieś” – śpiewa James w spokojnej, wyciszonej popowej piosence, która opowiada o poznanej przez bohatera dziewczynie. Historia z tekstu utworu została zilustrowana w nocnym klubie, w którym Blunt głównie siedzi sam przy stoliku i obserwuje, sącząc drinka, ale można go również zobaczyć tańczącego z dziewczyną.

Płyta „The Afterlove” jest następczynią wydanej w 2013 roku znakomitej, platynowej na Wyspach „Moon Landing”, która spędziła aż 33 tygodnie na UK Top 40., docierając najwyżej do pozycji drugiej. James pracował nad nią z paroma znakomitymi kompozytorami i producentami. Wśród nich są Ed Sheeran, Ryan Tedder z OneRepublic, Amy Wadge (Ed Sheeran), Johnny McDaid (Biffy Clyro), Stephan Moccio (Miley Cyrus, The Weeknd) i MoZella (Miley Cyrus, One Direction).

Blunt, znany z dużego dystansu do siebie i poczucia humoru, zaanonsował płytę już parę tygodni temu, w 2016 roku, kiedy napisał na Twitterze: „Jeśli myślicie, że 2016 rok był zły, to informuję, iż w 2017 ukaże się moja nowa płyta”. James Blunt sprzedał w dotychczasowej karierze ponad 20 mln płyt i ponad 12,8 mln singli. Na YouTubie jego utwory wysłuchało 625 mln userów, zaś w streamingu odtworzono je przeszło 680 mln razy.

https://www.facebook.com/jamesblunt warnermusicpoland

, ,