Lucidalabrador-2B-2Bfot-Bor-C3-B3wka-Music2

Kapele z Londynu i Czech na wspólnej trasie po Polsce! | 10-12.04.

Nowa muzyka

6 Mar 2015  

Lucidalabrador (Londyn/alternatywny rock) oraz Himalayan Dalai Lama (Czechy/elektro) jadą na wspólną trasę po Europie. W Polsce wystąpią w trzech miastach. W kwietniu!

10.04 – piątek – Krotoszyn
Ośrodek Kultury (ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 18) – godz. 20 + Absolute Spirit
11.04 – sobota – Lublin
VooDoo Cat Lounge (ul. Cicha 2) – godz. 20
12.04 – niedziela – Karniewo
GOK (ul. Pułtuska 3) – godz. 19

Lucidalabrador(Londyn / alternatywny rock / post rock)

Zespół powstał przed laty w Rio de Janeiro, by w 2012 roku odrodzić się w nowym obliczu w Londynie. Lucidalabrador (wcześniej grali jako The Immigrants) tworzy czterech facetów, a każdy z nich pochodzi z innego kraju – Niemiec, Czech, Włoch i Brazylii. Spotkali się w Londynie, przesiąkli tamtejszą sceną i zaczęli tworzyć własne utwory o opuszczeniu, pustce i determinacji. Co to za muzyka? Alternatywny rock, post rock… przyklejanie łatek nie ma tu sensu! Jako The Immigrants grali koncerty po całej Europie – w 2013 roku byli w Polsce. W międzyczasie zmienili nazwę na Lucidalabrador, wydali płytę i znowu ruszają w trasę po Europie! Kwartet zagra m. in. w Wielkiej Brytanii, Czechach i Niemczech. Odwiedzi też Polskę!

HimalayanDalai Lama (Czechy / elektro)
Duet działa od roku w Brnie. Tworzą go Dave No i Krystof Matej, artyści grający w przeszłości w różnych kapelach i występujący jako DJ na imprezach. Projekt Himalayan Dalai Lama to efekt ich inspiracji niemiecką sceną techno i house, muzyką z Wielkiej Brytanii oraz USA. Ich muzyka to mieszanka brudnych beatów, ambientu i ładnych melodii. Na scenie muzycy używają dużo elektroniki i żywych instrumentów. Duet robił remiksy dla kilku znanych grup. W dorobku mają dwie EP. W 2014 zagrali ponad 50 koncertów w różnych krajach. W kwietniu po raz pierwszy przyjadą do Polski.