Kiiara__Press Photo 1

Kiiara. Nowa gwiazda popu.

Nowa muzyka

24 Mar 2016   ,

Zobacz teledysk Kiiary, największej popowej sensacji ostatnich miesięcy!

Do niedawna była sprzedawczynią w sklepie z narzędziami. Teraz 20-letnia Amerykanka Kiiara typowana jest na artystkę, która w niedalekiej przyszłości ma szanse zostać największą gwiazdą popu na świecie! Do sieci właśnie trafił pierwszy teledysk wokalistki. Filmik powstał do klimatycznego, melancholijnego, popowo-elektronicznego utworu „Gold”, który wyprodukował Felix Snow. Pochodzi on z debiutanckiej EP-ki Kiiary, „Low-Kii Savage”, która ukazała się 22 marca 2016 roku. Teledysk, który wyreżyserowała sama wokalistka.

Kiiara swoją muzyką zdobyła już wielu fanów, w tym kilku naprawdę ważnych. Pod wrażeniem jej talentu jest chociażby Zane Lowe, didżej z rozgłośni BBC Radio 1. Swoje możliwości Amerykanka ujawniła po raz pierwszy w lecie 2015 roku, gdy ukazała się jej pierwsza singlowa piosenka, właśnie „Gold”. Od momentu premiery utworu posłuchano w serwisie Spotify aż 45 mln razy. Firma Apple wykorzystała kompozycję reklamie zegarków Apple Watch, w której wystąpiła słynna aktorka Chloë Sevigny.

Wspomniana EP-ka zawiera również nową kompozycję „Hang Up Tha Phone”. Dorobek Kiiary to także singlowa piosenka „Feels” z 2016 roku (https://www.youtube.com/watch?v=g-6axdmy-3k).

,