Kobiety – Podarte sukienki

Nowa muzyka

6 Gru 2015   , , Video

Gdy nazwa wskazuje na coś kompletnie innego.

3

Do grupy „Kobiety” należy podchodzić jak do doświadczonych muzyków, którzy wiedzą co chcą uzyskać na krążku i czego można się po nich spodziewać. Kolejny album, którego premiera odbyła się 25 września, wskazuje, że „Kobiety” są w dobrej kondycji. Wciąż czuć intrygującą linie melodyczną oraz zwariowany tekst przesiąknięty metaforami. Kobiety, powodują, szybsze bicie serca i chęć rzucenia wszystkiego w kąt, czyli tak jak powinno być.

„Kobiety” na albumie „Podarte sukienki”, trzymają fason i nawet na chwilę, nie pozwalają słuchaczowi się nudzić. Na wydawnictwie znalazło się 10 utworów , utrzymanych w znanym stylu awangardowego rocka. Gdańska grupa, ponownie zaprasza nas na szalone tango, przegryzione słodką pomarańczą. Na albumie, spotkamy stonowane utwory, które znajdują się w sąsiedztwie szalonych bigbeatowych rytmów, co daje nam ciekawą mieszankę. Album wydaję się być spójny i dobrze przygotowany.

Cieszy kontynuacja projektu „Kobiety”, które są przede wszystkim znane z niesamowitych koncertów, porywających publiczność. Mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się w trasie. Tylko żeby kosmici wcześniej nie napadli na ziemię.

Szpak

https://www.facebook.com/kobiety.bandthin man records
http://www.kobiety.art.pl
https://www.facebook.com/thinmanrecords

, ,