KOLOROFONIA – Niemożliwe nie istnieje

Nowa muzyka

8 Gru 2015   Video

Ciężką pracą na sam szczyt.kadr-no-logo

Przed Wami klip promujący debiutancką płytę projektu KOLOROFONIA – „PODZIEMNY KANAŁ, CO PROWADZI NA WOLNOŚĆ”, do otwierającego album utworu NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE.

Jego premiera zbiegła się z rocznicą opublikowania tego materiału, pierwotnie w formie demo mini-albumu „TAK KOLOROFONIA GRA”, którego pierwszy nakład rozszedł się niemal błyskawicznie, stając się jednocześnie, zgodnie z resztą z zamierzeniem, idealnym prezentem na przypadający, świąteczny okres.

Oto, co na temat produkcji mówi jej główny bohater:
„Klip został zrealizowany w ciągu niespełna kilku godzin, na obiekcie, który znajduje przed moim blokiem. Około południa dostałem telefon, że Maciek ma dwie godziny luzu pomiędzy zdjęciami i jeśli chcę, to możemy coś nakręcić. W rezultacie same zdjęcia trwały krócej niż montaż, a jedyną przyczyną, dla której nie ukazał się tego samego dnia, było to, że został zrealizowany przy zerowym budżecie, a więc dzięki przyjacielskiej przysłudze i musiał ustąpić wszystkim komercyjnym projektom, które realizował w tym samym czasie.Jednakże swoje zadanie spełnił w 100% pokazując, że przy pomocy przyjaciół… NIEMOŻLIWE NIE ISTNIEJE!”

http://kolorofonia.plkolorofonia - niemożliwe nie istnieje - cover
https://www.facebook.com/KOLOROFONIA