Linkin Park wraca z nowym teledyskiem!

Nowa muzyka

10 Mar 2017   , Video

Premiera albumu „One More Light” 19 maja 2017 roku.

Już dawno żadna piosenka nie wywołała tak żywiołowych dyskusji jak „Heavy” Linkin Park. W sieci pojawił się zrealizowany do utworu teledysk. Linkin Park zaprosili do współpracy przy piosence młodą, zdolną wokalistkę Kiiarę, specjalizującą się w elektronicznym popie.

Muzycy sami czuwali nad produkcją, a współautorem piosenki jest ekspertka od popowych hitów Emily Wright znana ze współpracy z Miley Cyrus, Katy Perry, czy Flo Ridą. „Heavy” zapowiada siódmą studyjną płytę Linkin Park zatytułowaną „One More Light”. Album ukaże się 19 maja 2017 roku. Płyta będzie następczynią „The Hunting Party” z 2014 roku, która sprzedała się w ponad 2 mln egzemplarzy na świecie. W Polsce album uzyskał status złotej płyty.
Linkin Park tworzą: wokalista Chester Bennington, perkusista Rob Bourdon, gitarzysta Brad Delson, basista Dave „Phoenix” Farrell, DJ Joe Hahn i Mike Shinoda – wokal , klawisze, gitara. Zespół sprzedał ponad 50 milionów sprzedanych albumów na świecie, platynę w 34 krajach na pięciu kontynentach, ponad 62 miliony fanów na Facebooku i ponad 6,7 miliona subskrybentów na YouTube z pięcioma miliardami odtworzeń.

Linkin Park 15 czerwca 2017 roku zagrają w Tauron Arenie Kraków w ramach Impact Festivalu.

,