Marlon_Williams_OFF_Festival

Marlon Williams – What’s Chasing You?

Nowa muzyka

22 Sty 2018   , ,

Czas na kolejny album.

16 lutego ukaże się drugi, wyczekiwany album Marlona Williamsa „Make Way For Love”. Po singlu „Nobody Gets What They Want Anymore” nagranym wspólnie z Aldous Harding, wokalista prezentuje utwór „What’s Chasing You”. Marlon Williams wystąpi w tym roku na OFF Festivalu w Katowicach.

– To bardzo szczere pytanie, to jedyna rzecz, którą naprawdę chcę wiedzieć o drugim człowieku. Jak w przypadku wszystkich dobrych pytań, odpowiedź i na to jest dziecinnie prosta. Chcemy poznać obawy tych, których kochamy i jeśli nie rozwiać te obawy, to przynajmniej zrozumieć i porównać do swoich. Nie jestem przekonany, że całkowite zrozumienie niedoli innego człowieka zapewni komukolwiek szczęście, ale po prostu jestem wścibski – tłumaczy Marlon Williams.

Na swoim drugim albumie zatytułowanym „Make Way For Love” Marlon Williams eksploruje nową dla siebie przestrzeń muzyczną, odchodząc od stylu country, w którym mocno osadzony był jego debiutancki krążek. Na wydawnictwo złoży się 11 utworów. Płytę nagrywał pod okiem Noah Georgesona (tego samego, który produkował „Clashes” Brodki) i ze swoim zespołem The Yarra Benders w Kalifornii i rodzinnym Lyttelton w Nowej Zelandii.

Materiał z płyty „Make Way For Love” Marlon Williams zaprezentuje w tym roku w Polsce podczas katowickiego OFF Festivalu, który odbędzie się w Dolinie Trzech Stawów w dniach 3-5 sierpnia. Trzydniowe karnety w cenie 260 zł możecie już kupić w OFF Sklepie. Cena ta obowiązuje do 18 lutego lub do wyczerpania biletów z pierwszej puli! W sprzedaży są już również bilety na pole namiotowe, w cenie 70 zł.

http://off-festival.pl
https://www.facebook.com/offfestival

, ,