SONY DSC

„Metafory”

Nowa muzyka

23 Lis 2016   ,

Nadchodzi czas „Women for hire”.Women For Hire x Ptakova 1

Jeden z najciekawszych debiutów ubiegłego roku prezentuje swoją najnowszą produkcję „Metafory”!  Po bardzo dobrym przyjęciu debiutanckiej Epki -„Time To Waste” nowe nagranie zapowiada nowy rozdział w twórczości wrocławskiego duetu. 

„Metafora” jest pierwszym utworem w języku polskim, który powstał we współpracy z Natalią Ptak – Ptakova. W efekcie otrzymaliśmy fantastycznie płynący, niebanalny, popowy kawałek, ze smakowitym wokalem, otoczonym szelestem elektronicznych smaków.

Utwór ten jest zapowiedzią nowego EP Women For Hire, na którym znajdą sie kolejne muzyczne niespodzianki. Women For Hire to bracia producenci Mateusz Malart i Krzysztof Malart. W 2015 roku, jako Women for Hire, udostępnili w Internecie samodzielnie wyprodukowany minialbum pt. „Time To Waste EP”, który został ciepło przyjęty przez media i słuchaczy. Tytułowy utwór Time To Waste dotarł do 3. miejsca listy Fresh Top 20 Planeta.fm i jest grany do dziś, zaś Careless znalazł się na składance RAM Cafe 10 (Magic Records) i Odkryj (Luna). W 2015 roku zespół, zaraz po udostępnieniu pierwszego utworu do sieci, otrzymał zaproszenie na showcase Spring Break, gdzie zagrał swój pierwszy koncert (WFH swoim występem zamknęło pierwszy dzień festiwalu w klubie Good Time Radio).

Women for Hire w muzyce stara się łączyć elementy, które najbardziej ceni — dobrą kompozycję, wciągającą melodię i przemyślaną produkcję.

https://www.facebook.com/women4hire
https://soundcloud.com/womenforhire

,