O.S.T.R. foto 1

MTV Unplugged: Autentycznie

Nowa muzyka

24 Kwi 2017   , ,

Gratka dla fanów.

Ruszyła długo oczekiwana przedsprzedaż nowego albumu O.S.T.R. – “MTV Unplugged: Autentycznie”. Znamy więc już datę premiery – 28 kwietnia 2017 r., oraz okładkę zaprojektowaną tradycyjnie przez Grzegorza Piwnickiego dla FORIN Studio.

Płyta ukaże się także w specjalnej wersji kolekcjonerskiej, w autorskim, zaprojektowanym przez FORIN pudełku. Całość opakowana będzie w unikatową obwolutę. Obie wersje nie różnią się pod względem zawartości muzycznej. Przedsprzedaż rusza na platformach asfaltshop.pl oraz empik.com. Empik jest partnerem handlowym premiery i posiada okresową wyłączność na sprzedaż albumu.

O.S.T.R. jest pierwszym artystą po siedmioletniej przerwie, który gości w polskiej edycji formatu MTV Unplugged. Album zawiera materiał zarejestrowany 16 marca w czasie specjalnego koncertu z udziałem publiczności. O.S.T.R. wraz z zespołem wykonał nowe instrumentalne aranżacje utworów z superalbumu “Życie po śmierci”. Towarzyszyli mu także goście: Leszek Możdżer (fortepian), Basia Pospieszalska (wokal) oraz syn – Ostry Junior (rap).

https://www.facebook.com/ostr.tabasko
http://www.asfalt.pl/category/o-s-t-r
https://www.instagram.com/adam.ostr.ostrowski

, ,