Nie bój się Zebry!

Nowa muzyka

8 Cze 2015   Video

Nadchodzi nowy album Zebry.
Zebra singiel net

Utwór „AFRAID” to pierwszy singiel, zwiastujący nowy albumu Zebry noszący tytuł „NORTH” . Płyta wyprodukowana i nagrana została w Norwegii. Chłodna aura tego miejsca natchnęła artystów do stworzenia minimalistycznej, surowej w brzmieniu płyty, utrzymanej w klimacie elektroniczno / trip – hopowym.

Niesamowite przemiana zespołu intryguje i zmusza Nas do zadania pytania „Dlaczego?”. Kultowe brzmienie może, cześć fanów zniechęcić a z drugiej strony przyciągnąć rzeszę nowych. 

Początkowo Zebra była duetem założonym przez Natalie Norko i Zdzisława Orłowskiego, który ewoluował do ośmiu członków. Miejsce narodzin Kraków, aczkolwiek dalsza praca i doskonalenie swojego stylu nastąpiła we Wrocławiu. Na swoim koncie mają dwa albumu, z czego szczególną uwagę należy zwrócić na drugi krążek ” Electronic Heart”, za którego mastering był odpowiedzialny Marcin Bors, ze studia Fonoplastykon. Bors jest zamieszany w realizacje doznań kulturowych takich artystów jak Muchy, Hey, Gaba Kulka, Lao Che, Czesław Śpiewa czy też Myslovitz.

https://www.facebook.com/zebradub
https://www.facebook.com/folibamanagement