„Gatunek L” – Grubson

Nowa muzyka

2 Paź 2017   , , Video

Wszystko na miejscu.

„Gatunek L” to trzeci, a co najważniejsze tytułowy singiel z najnowszej płyty GrubSona pt. „Gatunek L”. Singiel to esencja całego albumu i próba podsumowania całej dotychczasowej kariery muzycznej artysty To również opowieść o ludziach oraz o tym co siedzi w głowach każdemu z Nas

– To wszystko to przepiękny i cudowny, a jednocześnie przerażający… gatunek ludzki – mówi GrubSon. – Najciekawsi przecież są i zawsze byli ludzie. To ludzie są siłą sprawczą rzeczy. To ludzie są źródłem wszystkich problemów, a także sposobem na ich rozwiązanie. To fascynujące.

Fascynujący jest również sam teledysk – za którego produkcję tak samo jak przy poprzednich singlach z „Gatunku L” odpowiadał Michał Schwierc z SCH Media.

– Jesteśmy świadomi ryzyka – dodaje GrubSon. – Ale uznaliśmy, że w tym konkretnym przypadku najważniejszy jest przekaz. Ograliśmy cały klip… tekstem utworu. Kiedy zobaczyłem finalny efekt, nie wyobrażam już sobie, że mogło być inaczej. Chodziło o nastrój. Wszystko co widzicie na ekranie to kombinacja długi ujęć i animacji komputerowej przygotowanych przez RAZ Company.

„Gatunek L” to podsumowanie całej dotychczasowej muzycznej kariery i życia GrubSona, mieszanka jego ulubionych stylów i gatunków, mocnych tekstów – pisanych w oparciu o sumę doświadczeń w trasie i poza nią, a także – co najważniejsze – pierwszy album nagrany i stworzony całkowicie niezależnie. Za produkcję albumu odpowiedzialni są w całości DJ BRK, SoDrumatic, OER, oraz GrubSon, a za za mix i mastering Dj Eprom. Wydawnictwo ukaże się nakładem nowej wytwórni Supa’High Music oraz wydawnictwa Agora.

„Gatunek L” dostępny jest  w dwóch wersjach: normalnej i specjalnej. Edycja specjalna, zwana również limitowaną jest wydana w formie książkowej, gdzie poza samą płytą znajdą się dopełniające całości zdjęcia, specjalne grafiki oraz nowela pod tym samym tytule – napisania gościnnie przez Przemka Corso – specjalnie na premierę albumu.

https://www.youtube.com/GRUBSONOfficial 
https://www.facebook.com/GrubSonStyl
https://www.instagram.com/grubson_o.r.s
http://www.rudeboy.com.pl

, ,