Panic_at_the_Disco_Death_of_a_Bachelor

Nowy album Panic! At The Disco „Death Of A Bachelor”

Nowa muzyka

23 Sty 2016   ,

Płyta numerem jeden na liście iTunes!

15 stycznia ukazała się piąta studyjną płytą rezydującej w Las Vegas grupy Panic! At The Disco. Album „Death Of A Bachelor” z miejsca wskoczył na pierwsze miejsce najchętniej kupowanych wydawnictw w serwisie iTunes!

Po zmianach personalnych, jakie nastąpiły w szeregach Panic! At The Disco w minionych kilku latach, jedynym stałym członkiem formacji pozostał Brendon Urie, który śpiewa, gra na gitarze, basie, klawiszach i perkusji. Reszta współpracowników to muzycy sesyjni lub koncertowi. Urie pracował w studiu nad nowymi kompozycjami z producentem Jake’em Sinclairem (m.in. Taylor Swift, Fall Out Boy). Efektem jest 11 piosenek utrzymanych w typowej dla grupy konwencji eleganckiego popu z domieszką rocka.

Sukces na liście iTunes na pewno w jakimś stopniu jest pochodną doskonałych recenzji „Death Of A Bachelor”. „Przywodzi na myśl bogate aranżacje Queen i mechaniczny blask Daft Punk” – napisał „New York Times”. „Zajebista” – krótko podsumowuje MTV.

Płyta „Death Of A Bachelor” jest następczynią albumu „Too Weird To Live, Too Rare To Die!”, z którego pochodzi przebojowy singlowy utwór „Miss Jackson (Feat. Lolo)”. Singel z tą piosenką pokrył się w USA złotem. Brendon Urie i towarzyszący mu muzycy będą promować piąte dzieło Panic! At The Disco na wspólnego trasie po USA w grupą Weezer.

Tracklista płyty „Death Of A Bachelor”:
1. Victorious
2. Don’t Threaten Me With A Good Time
3. Hallelujah
4. Emperor’s New Clothes
5. Death Of A Bachelor
6. Crazy=Genius
7. LA Devotee
8. Golden Days
9. The Good, The Bad And The Dirty
10. House Of Memories
11. Impossible Year

https://www.facebook.com/WarnerMusicPL warnermusicpoland

,