Nowy singiel Karoliny Artymowicz.

Nowa muzyka

1 Wrz 2017   , Video

„Kto będzie łaskaw popilnować ich gniazd?”

Gwiazda reaktywowanego programu Idol, coraz szerzej rozpycha się na Polskiej scenie. Do internetu trafił własnie nowy singiel „Ptaki”. Utwór jest niecą odmienioną , bardziej „pop” wersją oryginalnej stylizacji, która Pani Karolina wykonywała z zespołem „Create”.

Ptaki, to kolejny krok w karierze a zarazem budowanie swojego wizerunku w mainstreamie. Wokalistka, poprzez taki dobór repertuaru, widocznie pragnie wsadzić siebie między wokalistki z poziomu „art”. Jest zwiewnie i przyjemnie.

Sama artystka tak wypowiada się o nowy singlu:
Pisząc ten utwór próbowałam przelać na nuty i słowa swój niepokój, jak ciężko jest porzucić role i reguły narzucone nam przez społeczeństwo, które wymaga od nas konkretnych schematycznych zachowań. Nie wyobrażałam sobie mojej płyty bez tej piosenki, uważam, że należy jej się drugie życie. Dla mnie samej jest to oczyszczenie, spowiedź… Teraz już jestem silniejsza, potrafię walczyć o swoje. Wielu z Was pewnie woli poprzednią wersję ale dla mnie ta stworzona z Marcinem Borsem jest bardziej wartościowa – wiem, że wyznacza grubą linię na mojej osi czasu.  Zamykam pewien etap swojego życia. Mam nadzieję, że usłyszycie w tym singlu wszystkie emocje, które targały mną przez ostatnie miesiące. Oddaję go w Wasze ręce. Czuję się doskonale.

Z dużą ciekawością będziemy przyglądać się dalszym poczynaniom Pani Karoliny. Liczymy, że pełne wydawnictwo w pełni przedstawi drogę, która wokalistka pragnie podążać.

https://www.facebook.com/karolinaartymowiczofiszial
 warnermusicpoland
https://www.facebook.com/WarnerMusicPL

,