Nowy teledysk Roxette „It Just Happens”

Nowa muzyka

19 maja 2016   , Video

 „Good Karma” już 3 czerwca!Roxette_Pressphoto2016_Viktor_Flumé

„It Just Happens” to pierwsza piosenka, która zapowiada nowy album grupy Roxette, zatytułowany „Good Karma”. Piękne i wzruszające opowieści o miłości są treścią wideoklipu do wspomnianego utworu. Filmik już jest do obejrzenia w sieci. Zdjęcia do teledysku do lirycznej, pięknej ballady odbyły się w Sztokholmie, a za reżyserię odpowiadał Tobias Nordquist, do tej pory znany bardziej z reklam telewizyjnych niż wideoklipów. Twórca przedstawił za pomocą obrazu i dźwięku kilka miłosnych opowieści.

– „It Just Happens” była jedną z pierwszych kompozycji napisanych na album i szybko okazało się, że również jedną z najważniejszych. Od początku było pewne, że zostanie pierwszym singlem – mówi Per Gessle, który Marie Fredriksson dzieli wokale w utworze.

Album „Good Karma” będzie mieć premierę 3 czerwca 2016 roku.

„Na nowej płycie chcieliśmy połączyć klasyczne brzmienie Roxette z nowoczesnym oraz dodać do tego trochę nieprzewidywalności w studiu. Zależało nam, abyście bez trudu rozpoznali, że to my, ale przy okazji dostrzegli również coś nowego” – mówi Per Gessle o albumie.

Tracklista:

 1. Why DontchaROXETTE - Good Karma
 2. It Just Happens
 3. Good Karma
 4. This One
 5. You Make It Sound So Simple
 6. From A Distance
 7. Some Other Summer
 8. Why Don’t You Bring Me Flowers
 9. You Can’t Do This To Me Anymore
 10. 20 BPM
 11. April Clouds

Przypomnijmy, że zespół Roxette powstał w 1986 roku, czyli w 2016 roku świętuje 30-lecie! Marie i Per sprzedali na całym świecie ponad 70 mln płyt, stając się tym samym jednym z największych skandynawskich artystów w historii. Duet wylansował mnóstwo przebojów, między innymi „The Look”, „Listen To Your Heart”, „It Must Have Been Love”, „Joyride”, „Dressed For Success”, „Dangerous”, „How Do You Do!”, „Fading Like A Flower”, „Sleeping In My Car”.

Warner Music Poland na Facebookuwarnermusicpoland

,