ostr-w-drodze-po-szczescie-forin

O.S.T.R. – W drodze po szczęście

Nowa muzyka

12 Gru 2017   , ,

Czas na podróż.

Dwa lata po ostatnim studyjnym albumie, O.S.T.R. zapowiada premierę nowego autorskiego albumu na 23 lutego przyszłego roku.

Jak wiadomo, ostatni weekend lutego to tradycyjny termin na nową płytę Ostrego. Prace nad pierwszym od czasów “Życia po śmierci” premierowym materiałem trwają od wiosny tego roku. W listopadzie nagrania i mixy dobiegły końca. Producentami muzycznymi płyty są oczywiście Killing Skills, czyli Chris Van Rootselaar, Jaap Wiewel i ostatni co do kolejności ale nie ostatni co do ważności – O.S.T.R. Na gramofonach udziela się DJ Haem. Słowem, zwycięskiego składu nie zmienia się.

Autorem okładki, oprawy graficznej oraz formy wydania produktu jest oczywiście Grzegorz FORIN Piwnicki, który starał się nawiązać jednocześnie do płyt “Podróż zwana życiem” jak i “Życie po śmierci”, czyli do płyt, z którymi nowa pozycja stanowić będzie nieformalną trylogię.

Przedsprzedaż albumu rozpoczęliśmy od podwójnej, limitowanej edycji specjalnej zawierającej dodatkowy krążek. Utwory z drugiego krążka będą niedostępne cyfrowo. Przedsprzedaż prowadzą jedynie Asfalt Shop i Empik.com. Po wyczerpaniu złotego nakładu edycji specjalnej uruchomimy sprzedaż normalnego, pojedynczego wydania w tej samej cenie. Obie wersje – limitowana podwójna i nielimitowana pojedyncza wydane będą tak samo – w specjalnym i nietypowym opakowaniu zaprojektowanym przez Forina.

http://www.wdrodzeposzczescie.pl

, ,