Podsiadło z Lindą?

Nowa muzyka

20 Paź 2016   , , Video

Dokąd prowadzi ta droga?

Dawid Podsiadło łamie zasady gry. Co na to Bogusław Linda?Zobacz teledysk do nowej piosenki Dawida „O drodze do” – Z gotowych ścieżek nie korzystam przecież. Sam wiem dobrze, czego chcę – śpiewa Dawid Podsiadło w swojej nowej piosence „O drodze do”.

Utwór powstał w ramach kolejnej odsłony kampanii „Rób to, w co wierzysz” marki Johnnie Walker. Do piosenki zrealizowano teledysk, w którym pojawiają się ikona polskiego kina Bogusław Linda oraz legenda polskiego rapu – Sokół. Zobaczcie sami, w jaki sposób Dawidowi udaje się osiągnąć obrany cel. – Jak pisałem utwór do projektu „Rób to, w co wierzysz”, to wiedziałem, że ma być on dynamiczny i gitarowy. Pełen wyobrażenia o rockandrollowym utworze – mówi o piosence „O drodze do” Dawid Podsiadło.

W teledysku do utworu „O drodze do” wokaliście towarzyszy Bogusław Linda. – Z Dawidem pracuje się dosyć trudno, ponieważ jest strasznie utalentowanym gościem – mówi aktor o koledze z planu. – Dawid to absolutna czołówka, co potwierdza m.in. ostatni numer i klip z udziałem Bogusława Lindy. Cieszę się, że będzie szansa na współpracę z artystą z tak odległego mi bieguna polskiej sceny muzycznej. Będzie miazga – podsumowuje Sokół, zapowiadając jednocześnie dalsze działania z Podsiadło. Autorem tekstu piosenki „O drodze do” jest Dawid Podsiadło, natomiast muzykę skomponował razem z Olkiem Świerkotem. Teledysk do piosenki wyreżyserował Marcin Filipek.

, ,