bethel-2Bklip

PREMIERA TELEDYSKU : BETHEL feat. ENEJ „NOC”

Nowa muzyka

11 Mar 2015  


Teledysk do utworu „Noc” z płyty „Dobrze, że jesteś” to kolejny efekt owocnej współpracy zespołu Bethel z ekipą OGfilms. Po wspólnej realizacji klipów do kawałków: „We Wanna Fight”, „Rzeki” i „Pomiędzy niebem, a ziemią”, przyszedł czas na najbardziej energetyczną pozycję z „Dobrze, że jesteś”, czyli ostatniej płyty Bethel.

Potężny nakład pracy włożony w tę produkcję oraz ogromna ilość oryginalnych i zaskakujących ujęć skutkują niezwykłymi doznaniami estetycznymi towarzyszącymi podczas oglądania teledysku.

Swoistą świeżość i dodatkową dawkę pozytywnych wrażeń produkcja zawdzięcza gościnnemu udziałowi pary profesjonalnych aktorów: Natalii Wieciech i Krystiana Durmana, którzy swoim warsztatem aktorskim ożywili fabułę całego klipu. Dodatkową atrakcję stanowi również udział Lolka i Mynia, czyli członków zespołu Enej, którzy współuczestniczyli w nagraniu utworu „Noc” na płycie „Dobrze, że jesteś”. Wielkie zaangażowanie całej ekipy, pomoc zaprzyjaźnionych ludzi oraz nieopisane piękno nocnego Wrocławia to tylko kilka z wielu powodów, dla których warto obejrzeć ten teledysk.


Zdjęcia i montaż: Piotr Ograbek (OGfilms)
Słowa: Grzegorz Wlaźlak
Muzyka: Bethel

 

W teledysku wystąpili: Natalia Wieciech / Krystian Durman

 

Make-Up: Marta Czajkowska

 

Technika/Foto:Jakub Weer / Marta Czajkowska