Red Bull Stripped Session_BRODKA_fot. Kacper NowakTşGoclawski_

RED BULL STRIPPED SESSIONS: BRODKA

Nowa muzyka

15 Wrz 2016   , ,


BRODKA_Red Bull Stripped Session_2
BRODKA PREZENTUJE UTWORY W RAMACH STUDYJNEGO CYKLU RED BULL STRIPPED SESSIONS.

Dwa utwory z ostatniej płyty Brodki zostały uwiecznione podczas intymnej sesji w studiu. Wyjątkowe wykonanie „Horses” oraz „Up in the Hill” można oglądać już na www.redbull.pl/muzyka w ramach serii Red Bull Stripped Sessions.

Swoboda, kameralny charakter i ciekawa forma charakteryzują wszystkie muzyczne sesje Red Bull Stripped Session. Dla fanów muzyki jest to okazja do obejrzenia artystów w nowym kameralnym wydaniu. W projekcie udział biorą nietuzinkowi muzycy z całego świata, wśród nich mi.n. The Fratellis, Little Simz, Songhoy Blues, Gazelle Twin, Daniel Wilson, Roseu, czy uczestniczka Red Bull Music Academy Paris 2015, Érica Alves.

Tym razem w wyjątkowej sesji studyjnej wzięła udział Brodka. Wraz z zespołem wykonała dwa utwory z płyty „Clashes” – emocjonalny „Horses” oraz energiczny „Up in the Hill”. Muzycy w nietuzinkowych stylizacjach, przypominający wyglądem mistyczne postacie, występujący w surowej przestrzeni studia – to idealna baza pod eteryczną muzykę, w której można całkowicie się zatracić. Artyści stworzyli tym samym miksturę, która jest intymna i intrygująca, jednocześnie zachowując przy tym dozę humoru i dystansu. Wykonanie „Horses” pozwala widzowi rozpłynąć się w świecie dźwięków, a następnie „Up in the Hill” wyrywa z tego zapomnienia dając zastrzyk energii.

Efekt pracy w studio można zobaczyć na dwóch nagraniach dostępnych na www.redbull.pl/muzyka

 

, ,